fot. © www.planarstudio.pl

Piąta odsłona Nocnej Ligi w liczbach i nie tylko!

31 grudnia 2018, 17:01  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Wszyscy dziś dokonują podsumowań. My - jak co roku - również pochyliliśmy się nad tym co się udało, a co nie. Tych pierwszych aspektów jest na szczęście zdecydowanie więcej.

Artykuł podzieliliśmy na cztery części – strona www, profil facebookowy,  kanał na portalu YT i ogólne podsumowanie. Jak zwykle znajdziecie dużo cyferek i liczb, które pewnie nie dla wszystkich są interesujące, ale chyba fajnie jest mieć świadomość, że bierze się udział w czymś, co jest zrobione profesjonalnie i cieszy się uznaniem. 

Nas najbardziej cieszą odsłony na stronie Nocnej Ligi. W trakcie tygodnia meczowego zdarza się, że pojawia się tutaj 500 unikatowych osób dziennie. Dla przykładu - 20 grudnia, gdzie hitem był mecz In-Plus - Offside mieliśmy 555 unikatowych uczestników strony, którzy łącznie odwiedzili serwis 7203 razy! Pewnie duża część z Was chciała szybko poznać końcowy wynik tego spotkania z racji jego obstawienia, ale to nie zmienia faktu, iż są to liczby niewyobrażalne.

Z kolei dokładne liczby traktujące od początku istnienia serwisu, czyli od 12 listopada 2013 roku są takie:

  • Odsłon: 1 464 214 (rok temu: 1 105 137) strzałka400760

  • Unikalnych użytkowników: 75 001 (rok temu: 43 946) strzałka15992

  • Średni czas trwania sesji jednego użytkownika: 4:55 (rok temu:5:01) strzałka0,06

Konkluzja? Taka jak co roku - jest Was coraz więcej i coraz częściej do nas wracacie. Najczęściej odwiedzają nas osoby w wieku 25-34 (33,5 %), następnie 18-24 (27,5 %). Głównie korzystacie przy tym z telefonów komórkowych (62%), następnie z komputerów stacjonarnych (35%) i później z tabletów (4%). Wszystkie dane za Google Analytics.

Przechodzimy do Facebooka. Wystartował on 18 czerwca 2013 roku, czyli ma już ponad pięć lat. W tym momencie dysponujemy aż 6088 polubieniami (wzrost o 250 w porównaniu z analogicznym okresem rok temu). 87% fanpejdża tworzą mężczyźni, a 13% kobiety (w poprzednim roku: 88% - 12%). Najwięcej fanów mamy w Warszawie (2427), potem w Wołominie (286), Kobyłce (233) i Zielonce (221). 

Pamiętajcie, że Wy również możecie przyczynić się do poprawy naszych fejsbukowych osiągnięć. Pod liczbą polubień znajdziecie opcję "Zaproś znajomych" - później wystarczy tylko kliknąć na właściwe nazwiska albo "zaznaczyć wszystkich" i gotowe. Będziemy wdzięczni za wykorzystanie tej możliwości, zwłaszcza jeśli wiecie, że Wasi koledzy interesują się piłką halową lub też grają w naszej lidze, a nie mają świadomości, iż taki fanpejdż istnieje.

I jeszcze roczne podsumowanie naszego kanału w youtube.com. Pierwszy filmik wrzuciliśmy tam 30 listopada 2012 roku. Obecnie jest ich już 263. A jak wyglądają statystyki?

  • Wyświetleń: 427 049 (rok temu: 378 221) strzałka48828

  • Subskrybentów: 1085! (rok temu: 961) strzałka124

  • Najczęściej oglądany materiał: Turbokozak z Krzyśkiem Włodygą - 53 292

Na drugim miejscu pod względem oglądalności jest obecnie Turbokozak z Damianem Kozickim - 51 533. Film z Damianem ma także najwięcej pozytywnych ocen ze wszystkich naszych materiałów video - aż 244. Na trzecim miejscu znajduje się Turbokozak z Mateuszem Antoniakiem - 33 192.

Nikogo też nie zdziwi, że na kanale YT najczęściej oglądają nas mężczyźni, którzy stanowią 91,3% ogółu a kobiety 8,7%. Mamy też statystyki gdzie nas oglądacie – wygrywa Polska (99%), a później uwaga - Tajlandia (0,1%). Fajnie, że na wakacjach też do nas zaglądacie ;)

Jeżeli i w tym miejscu nie chcecie niczego przegapić, to wystarczy, że wejdziecie na nasz kanał (http://www.youtube.com/user/NocnaLigaHalowa?sub_confirmation=1) i od razu pojawi Wam się informacja o możliwości subskrypcji.

Było trochę liczb, natomiast mijający rok był też wyjątkowy z kilku innych powodów. Zdecydowanie najważniejszy to taki, że jako Nocna Liga Halowa przystąpiliśmy do rozgrywek Pucharu Polski. Drużyna złożona z zawodników naszej ligi doszła do trzeciej rundy na szczeblu okręgowym, pokonując po drodze Wisłę Jabłonna (film TUTAJ) i Dąb Wieliszew. To był być może najprzyjemniejszy moment w całej historii NLH, bo nie ma nic lepszego, niż widzieć grono mega zaangażowanych zawodników, którzy na parkiecie ze sobą rywalizują, a tutaj stanowili jedną grupę, która dawała z siebie na boisku 100%. Nasz udział w PP pięknie podsumował Adam Baran, czyli kapitan drużyny - przeczytacie o tym TUTAJ.

Oprócz tego, że zagraliśmy w rozgrywkach pucharowych, rozegraliśmy również sparing z KTS Weszło (film TUTAJ). Było to spore wydarzenie - na trybunach pojawiła się naprawdę duża grupa kibiców, do tego wygraliśmy 3:1, a na stronie Weszło pojawił się z naszego meczu materiał video (TUTAJ) oraz artykuł (TUTAJ). Dzięki temu na pewno dotarliśmy do jeszcze większego grona odbiorców NLH i nie mamy wątpliwości, że właśnie dzięki takim aspektom, później nie musimy się martwić o drużyny na turniej czy ligę. 

Ostatnią sprawą którą warto poruszyć to forBET i możliwość obstawiania spotkań. Na razie były to mecze wyłącznie pierwszej ligi, ale niewykluczone iż od 3 kolejki w ofercie znajdą się również niższe poziomy rozgrywkowe. I chyba przekornie możemy Was zapytać, parafrazując jedną z reklam telewizyjnych - co jeszcze możemy dla Was zrobić? Na nowy rok priorytetem będą transmisje LIVE. Więcej o nich w wkrótce.

A następne podsumowanie oczywiście za rok. Żeby liczby były jeszcze lepsze, pamiętajcie że sekret tkwi w małych rzeczach. Każde polubienie posta na FB, nawet nietraktującego o Waszej drużynie, to zawsze szansa, że ktoś zobaczy nasz profil, polubi i może będzie zainteresowany grą. Zachęcamy także do udostępniania magazynów ze skrótami, co znakomicie wpływa na nasze cyferki youtubowe. Przypominamy też, że jeśli oglądacie coś na naszym kanale, to starajcie się NIE PRZEWIJAĆ reklam. Podobnie jak w serwisie, w którym się obecnie znajdujecie, apelujemy o WYŁĄCZENIE możliwości blokowania reklam (stronę Nocnej Ligi można łatwo dodać do wyjątków). To są właśnie te detale ;) które pomagają w rozwoju rozgrywek. Z góry dziękujemy!

Komentarze użytkowników: