fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Pudło Maćka Sadochy najładniejsze w grudniu!

2 stycznia 2019, 13:38  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Znamy pierwszego finalistę rywalizacji na "zez sezonu". Najwięcej Waszych głosów zebrało prawie-trafienie zawodnika AGD Marking.

Filmik z pięcioma największymi "pudłami" grudnia cieszył się bardzo dużą oglądalnością. Na ten moment ma on blisko 700 wyświetleń. Znacznie mniej było oddanych głosów, co troszkę nas dziwi, bo nie jest żadną wielką filozofią polubić komentarz z imieniem i nazwiskiem. Ale liczymy, że się w tym temacie trochę rozkręcicie. Ostatecznie najwięcej "lajków" zebrał Maciek Sadocha, który na spółkę z dwoma innymi graczami swojej drużyny, nie potrafił wykorzystać sytuacji 3 na 1 z bramkarzem MB-BUDu. Druga lokata przypadła Hubertowi Władyce (Vitasport), a trzecia Piotrkowi Tyburskiemu (Progresso).

W tym momencie brakuje nam jeszcze dwóch uczestników wielkiego finału. Wybierzecie ich w kolejnych miesiącach. A później już tylko decydująca rozgrywka i wtedy też dowiemy się, do kogo trafi statuetka i nagroda.

A mniej więcej w połowie stycznia przystąpimy do wyboru najładniejszej bramki grudnia. Nie chcieliśmy tego robić po dwóch kolejkach, bo ładnych trafień było mało i wolimy dać sobie jeszcze szansę, by móc wybrać coś konkretnego. Podobnie będzie z wyborem najlepszej interwencji. Wydaje się zresztą najbardziej rozsądną opcją, by wybór był dokonywany za kolejki 1-3, 4-6 i 7-9. A to, że dwie kolejki były rozgrywane w grudniu, jedna w styczniu a tytuł brzmi "najładniejsza bramka grudnia" nie ma większego znaczenia. 

Komentarze użytkowników: