fot. © www.planarstudio.pl

Zdjęcia profilowe uzupełnione!

2 stycznia 2019, 17:21  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

W Waszych profilach indywidualnych wstawiliśmy już fotki, które robiliśmy na przestrzeni dwóch premierowych kolejek.

Na wstępie apelujemy, byście sprawdzili czy wszystko się zgadza. Zdjęć było równo 200, więc jest szansa że kogoś pominęliśmy lub pomyliliśmy - prośba głównie do kapitanów nowych zespołów, by wszystko dokładnie zweryfikowali. W przypadku osób, które miały już zdjęcie zrobione, a teraz otrzymują nowe, być może trzeba na stronie z profilem wcisnąć ctrl+F5, żeby wyczyściły się ciasteczka i nowa fotka podmieniła starszą. Jeżeli są przypadki, że ktoś wolałby jednak poprzednią - czekamy na info.

Wydaje nam się, że jest to również idealny moment, by zweryfikować czy macie w profilu prawidłową datę urodzenia, wagę, wzrost oraz numer na koszulce. Jeśli czegokolwiek brakuje, to napiszcie do nas - może być na kontakt@nocnaligahalowa.pl albo po prostu na ligowego Facebooka. Albo jeszcze szybciej - klikacie na ikonkę Messengera, znajdującą się w prawym dolnym rogu strony i tam podajecie nam dane. Wszystko możemy uzupełnić lub poprawić praktycznie od ręki.

W kwestii zdjęć grupowych, to wstawimy je prawdopodobnie jutro/pojutrze. Można je będzie znaleźć na naszym profilu społecznościowym. Przy okazji pozwolimy sobie Was trochę pooznaczać. Jeśli ktoś będzie sobie życzył oryginał - niech da znać.

Komentarze użytkowników: