fot. © Nocna Liga Halowa

Zawodnik szuka drużyny!

2 stycznia 2019, 23:20  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Trzecia kolejka to przedostatni moment, gdy można dopisać zawodnika. A mamy dla Was trzy ciekawe propozycje, z czego dwie bramkarskie.

W trakcie rozgrywek odzywa się do nas sporo osób, które chętnie pograłyby w jakieś ekipie, ale w pojedynkę trudno im coś znaleźć. Dlatego piszą do nas, że szukają drużyny a my chcemy wyjść temu naprzeciw i podsunąć zespołom kilka nazwisk. W tym momencie mamy trzech chętnych, którzy tak naprawdę z miejsca są w stanie dołączyć do czyjejś drużyny. Oto oni:

PAWEŁ SKROK – tego gracza akurat szerzej przedstawiać nie trzeba. Przez wiele lat bronił dostępu do bramki In-Plusu, później zrobił sobie przerwę, ale teraz chętnie by powrócił na nocnoligowy parkiet. Pawła interesuje przede wszystkim możliwość gry od poniedziałku do środy (czyli 2-4 liga), albowiem w czwartki ma treningi z dzieciakami. W drużynach które tracą sporo bramek i mają problem z obsadzeniem pozycji nr 1 na pewno świetnie by się sprawdził.

ŁUKASZ TRĄBIŃSKI – kolejny bramkarz, który chętnie wzmocniłby czyjąś defensywę. Łukasz całkiem niedawno został wybrany najlepszym golkiperem turnieju halowego w Halinowie, gdzie nie brakowało specjalistów w swoim fachu, a to świadczy o jego wysokich umiejętnościach. Wg naszych informacji wynika, że nie tylko dobrze broni, ale potrafi też rozprowadzić grę, co powinno być jego dodatkowym atutem. Dyspozycyjność - 100%. 

SZYMON ONISZCZUK – 19 lat, zawodnik który grał w juniorach Polonii Warszawa czy Legionovii. Jak nam napisał - może grać na każdej pozycji. Wg naszego informatora - gracz z dużą fantazją na boisku. Co do ligi w której widziałby siebie najchętniej, to jest mu bez różnicy - może grać w każdy dzień tygodnia.

Jeżeli macie propozycję udziału w swojej ekipie dla któregokolwiek z chłopaków, prosimy o informację mailową, smsową lub przez Facebooka NLH - TUTAJ. Sprawę będziemy pilotować na bieżąco, a specjalnie piszemy na długo przed rozpoczęciem trzeciej kolejki, by w razie większego zainteresowania chłopaki mogli na spokojnie podjąć decyzję.

Komentarze użytkowników: