fot. © www.rgol.com

Kategoryczny zakaz gry w turfach!

4 stycznia 2019, 09:41  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Pisaliśmy o tym jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek, więc było dużo czasu, żeby się do tego momentu przygotować. Od poniedziałku nie ma wejścia na pole gry w butach z małymi koreczkami.

Przypominamy o tej sprawie, żeby przypadkiem nikt, kogo od poniedziałku nie wpuścimy na plac w nieodpowiednim obuwiu, nie czuł się zaskoczony. Od trzeciej kolejki nie ma możliwości, by uczestnikiem rozgrywek nazwać kogoś, kto chce grać w obuwiu nieprzystosowanym do warunków panujących na hali. Nie jest to nasze widzimisię - próba gry w nieodpowiednich butach, to jak jeżdżenie w zimie na letnich oponach. My nie będziemy ryzykować czyjegoś zdrowia. W dodatku umowa podpisywana przez nas na wynajem hali stanowi jasno - "obowiązuje absolutny nakaz gry w obuwie o płaskiej oraz niebrudzącej podeszwie". Wielokrotnie otrzymywaliśmy sygnały, by wreszcie zająć się tematem na poważnie i tak też robimy. 

Z góry informujemy, że nie interesują nas żadne tłumaczenia. "Zapomniałem", "nie wiedziałem", "nie miałem świadomości", "zostawiłem w domu", "nie zdążyłem kupić". Nie masz butów odpowiednich na parkiet - nie wejdziesz na parkiet. Będziemy tego pilnować wspólnie z sędziami w sposób rygorystyczny. 

Zaufajcie nam, że Wasz komfort gry po przejściu na płaskie obuwie zmieni się nie do poznania. 

Dziś wieczorem wyślemy smsy do wszystkich kapitanów, których obowiązkiem będzie przekazanie swoim zawodnikom powyższych informacji.

Komentarze użytkowników: