fot. © www.proav.roland.com

Informacja odnośnie transmisji live

4 stycznia 2019, 23:06  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Po niezrozumiale długim oczekiwaniu wreszcie dotarła do nas przesyłka, na którą chyba wszyscy czekaliśmy. Ale to niestety nie powoduje, że użytek z jej zawartości zrobimy na dniach.

Dziś otrzymaliśmy mixer audio-video, który tak naprawdę był w Polsce już od miesiąca. Celowo chcemy Wam przedstawić grafikę, jak kształtowała się podróż naszego sprzętu i można zauważyć, że z USA przyleciał on bardzo szybko, ale niestety jego odprawa celna oraz dostarczenie trwały ponad miesiąc. Słuchajcie - to co działo się na linii my - firma kurierska FedEx to materiał do "UWAGI" w TVNie. Ostatecznie, po wielu telefonach, sprawa znalazła swój finał, aczkolwiek gdy czytaliśmy opinie na Facebooku (grupa -> Niezadowoleni Klienci FedEx), to zastanawialiśmy się, czy ta paczka w ogóle do nas dotrze. 

Czas przesyłki

Najważniejsze, że się udało. Sprzęt jest już w naszych rękach, ale ponieważ jego okiełzanie również zajmie nam trochę czasu, wszyscy musimy uzbroić się w cierpliwość. Na razie jesteśmy na etapie dokupowania kabli, przejściówek, zamienników i to potrwa. Gdy już ten temat zamkniemy, przyjdzie czas by przetestować urządzenie. Na obecną chwilę jeszcze go nawet nie możemy włączyć, bo nie mamy odpowiedniego kabla. Tzn kabel mamy, ale z końcówką amerykańską, która nijak nie chce się zmieścić do polskiego kontaktu. Jesteśmy więc na początku drogi. 

Możemy już Wam chyba zdradzić co to będzie za urządzenie i jakie są jego możliwości. To Roland VR-4HD. Jego specyfikację znajdziecie TUTAJ a próbkę możliwości poniżej.

Reasumując - potrzebujemy czasu. Wiemy, że to będzie hit, nawet jeśli opanujemy podstawowe funkcje tego urządzenia. Sami jesteśmy podekscytowani tym projektem, bo przypominamy - to nie będzie sama transmisja, czyli wyłącznie obraz. To ma być wizja + fonia, czyli oglądacie spotkanie a jednocześnie słyszycie od "komentatorów" co się dzieje. Piękny scenariusz, na który musimy jednak trochę poczekać...

Komentarze użytkowników: