fot. © www.nocnaligahalowa.pl

To było równo 10 lat temu...

6 stycznia 2019, 22:00  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Dokładnie 6 stycznia 2009 roku o godzinie 22:00 został rozegrany pierwszy oficjalny mecz w rozgrywkach Nocnej Ligi. Wszystko odbywało się jeszcze na hali sportowej w Kobyłce.

Aż trudno sobie wyobrazić, że to było dekadę temu. Nikt wtedy nie zastanawiał się, jak ta liga będzie się rozwijała czy może zawinie się po jednym sezonie i słuch o niej zaginie. Dziś już wiemy, że to był początek dużego projektu, którzy zrzesza obecnie 40 zespołów, ponad 500 zawodników i właśnie rozgrywa swój dwunasty sezon (w początkowych latach jednej zimy były grane dwie edycje). 

O okolicznościach pierwszego meczu w historii NLH pisaliśmy już kiedyś w oddzielnym artykule (TUTAJ), dlatego nie będziemy ich przypominali. Przyjemnie jest widzieć jaki progres udało się zrobić, ile przyjaźni czy znajomości zawiązało się dzięki tym rozgrywkom i ile emocji one wszystkim nam dostarczyły i nadal dostarczają. Życzymy sobie i Wam kolejnych dziesięciu tak udanych lat. Ciężko powiedzieć gdzie będziemy za ten czas, ale najważniejsze by udało się podtrzymać atmosferę, bo to właśnie ona jest tym, z czego przez te wszystkie lata jesteśmy najbardziej dumni.

Komentarze użytkowników: