fot. © www.planarstudio.pl

Mikołaj Rokita typuje 3.kolejkę IV ligi!

7 stycznia 2019, 00:01  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Lambada prowadzi w stawce najniższego poziomu rozgrywkowego, lecz dopiero najbliższe mecze pozwolą obiektywnie zweryfikować ambicje tej ekipy.

O pierwsze noworoczne typy poprosiliśmy obrońcę lidera czwartej ligi - Mikołaja Rokitę. W większości spotkań stawia on na drużyny wyżej notowane, ale np w rywalizacji Przepitych z Sokołami, być może trochę z sentymentu większe szanse daje Talentom. Najważniejsze będzie jednak zwycięstwo jego drużyny, o które wcale nie będzie łatwo, bo Górale chcą w końcu sprawdzić jak smakuje triumf w NLH. Poniżej znajdziecie typy Mikołaja na to spotkanie oraz wszystkie pozostałe. Przypominamy, że od dziś wprowadzamy wyniki na żywo - o szczegółach pisaliśmy TUTAJ. Również od dziś nie ma możliwości gry w innym obuwiu niż z płaską podeszwą.

                                                               Mikołaj Rokita

Vitasport.pl (3) - Piorun (6) (TYP MIKOŁAJA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

W tym meczu myślę, że Vitasport kolejny już raz pokaże duże zgranie i wysokie umiejętności indywidualne poszczególnych graczy. To oni są moim faworytem na ten mecz, aczkolwiek Piorun na pewno nie odda 3 pkt za darmo. Zwłaszcza że ostatnio wysoko przegrał i chciałby się zrehabilitować.

Przepite Talenty (10) – Sokoły (9) (TYP MIKOŁAJA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Przepite to zespół składający się z moich dobrych znajomych. Na pewno sporym zawodem było dla nich przegrać dwa pierwsze mecze, tracąc przy tym aż po dziesięć bramek, ale przerwa świąteczna dała im czas na przemyślenia i wierzę, że pokażą w tym meczu klasę i w końcu wygrają. Oczywiście nie można lekceważyć Sokołów - to zespół składający się z bardzo doświadczonych graczy, którzy nie raz pokazali iż potrafią sobie radzić w ciężkich sytuacjach. Będą wykorzystywać swoje doświadczenie i zgranie, co spowoduje że Przepitym nic łatwo nie przyjdzie. Mimo to stawiam na Talenty.

FC Górale (8) – Lambada (1) (TYP MIKOŁAJA - 2) (TYP ORGANIZATORA - X)

W tym meczu nie widzę innej opcji niż sukces Lambady. I nie dlatego że jestem zawodnikiem tego zespołu, lecz ta drużyna pokazała się już dwa razy z dobrej strony i nieprzypadkowo ma na swoim koncie komplet punktów. Mimo że znamy się krótko, współpraca układa się bardzo dobrze i chcemy pokazać, że stać nas na wysokie miejsce w tabeli. Nie lekceważymy jednak przeciwnika, bo Górale potrafią grać w piłkę a po porażce i remisie też chcą wreszcie wygrać. Mam nadzieję, że na zwycięstwo będą jednak musieli poczekać trochę dłużej.

Spoko Loko (4) – Maximus (7) (TYP MIKOŁAJA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

W tym spotkaniu stawiam na Spoko Loko. Widziałem jak ten zespół gra i byłem zaskoczony jak sobie radzą - o mało nie urwali punktów Vitasportowi a z Sokołami wygrali w miarę wysoko. Jeżeli więc liczą na dobre miejsce w tabeli, to z zajmującym siódme miejsce Maximusem powinni wywalczyć całą pulę.

Coco Jambo (5) – Wściekłe Orły (2) (TYP MIKOŁAJA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Ten mecz na pewno będzie ciekawy. Coco Jambo spisuje się powyżej oczekiwań i nie ma tutaj nic do stracenia. Faworytem są jednak Orły - na razie nie zaliczyli wpadki, grają efektownie i strzelają dużo goli. Teraz pewnie też urządzą sobie festiwal strzelecki. Jeżeli dobrze zagrają w obronie, to Coco Jambo będzie zmuszone uznać swoją porażkę.

UWAGA! Wywiady chcemy przeprowadzić po piątym meczu tego dnia!

Przypominamy, że dziś do godziny 20:00 można obstawiać wyniki spotkań czwartej ligi 3.kolejki w Lidze Typerów! Nie spóźnijcie się!

Komentarze użytkowników: