fot. © www.planarstudio.pl

Arek Dalecki typuje 3.kolejkę III ligi!

8 stycznia 2019, 01:20  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Burgery Nocą chociaż po dwóch seriach mają na swoim koncie tylko jeden punkt, to nieuczciwym byłoby napisać, iż spisują się poniżej oczekiwań.

Ok, dorobek punktowy zespołu Arka Daleckiego mógłby być lepszy, ale i w meczu z Marcovą i z N-Budem, gracze tej ekipy zostawili na parkiecie mnóstwo zdrowia. W ich grze widać zresztą progres, co na przestrzeni długiego sezonu może mieć duże znaczenie. Czy Burgery stać na to, by pierwszy triumf w NLH przypadł na starcie z Cernio.pl? Jak Arek widzi pozostałe spotkania tej serii? Jego typy i analizy znajdziecie poniżej.

                                                               Arek Dalecki

AS Marcova (1) - Atomowe Orzechy (10) (TYP ARKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Patrząc na dwie ostatnie kolejki śmiało mogę stwierdzić, że drużyna Atomowych Orzechów potrzebuje jeszcze czasu na zgranie. Bez tego może być ciężko cokolwiek osiągnąć, nawet jeśli mają oni kilku naprawdę dobrych zawodników. Marcova obecnie jest w świetnej formie i gra stabilnie. Stawiam na gospodarzy.

Cernio.pl (3) – Burgery Nocą (8) (TYP ARKA - 2) (TYP ORGANIZATORA - X)

Co do tego meczu, to powiem tak - jedna wielka zagadka. Uważam, że drużyna Burgerów Nocą jak i Cernio.pl nie pokazały jeszcze na co ich stać w 100%. Oba zespoły są spragnione zwycięstwa, dlatego z całą pewnością stwierdzam, iż będzie to wyrównany bój. Z prostych względów stawiam na swoją drużynę.

Adrenalina (7) – Multi-Medica (5) (TYP ARKA - X) (TYP ORGANIZATORA - X)

Myślę, że drużyna Adrenaliny prezentuje mniej więcej podobny poziom gry co Multi-Medica. Spodziewam się więc meczu, w którym na pewno nie zabraknie emocji do samego końca. Ponieważ nie miałem okazji jeszcze grać z tymi ekipami, a ich spotkania widziałem jedynie z trybun, to stawiam na remis po ciężkim boju.

N-Bud Zielonka (6) – Bad Boys 2 (9) (TYP ARKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Miałem już możliwość rywalizowania z N-Budem w ostatniej kolejce. Zapowiadają się na solidną drużynę, dobrze grają piłką i mogą być górą w tym meczu. Z Bad Boys 2 grałem z kolei rok temu. Jest to ekipa, która gra mocno fizycznie w obronie, ale siła to nie wszystko. Stawiam na N-Bud.

Na Fantazji (2) – Wola Rasztowska (4) (TYP ARKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X)

Na Fantazji są na fali. Mocno wierzę w chłopaków z Kobyłki i mam nadzieję, że ich dobre wyniki nie są spowodowane słabszymi rywalami. Oglądając spotkanie Woli Rasztowskiej stwierdzam, że nie brakuje im ambicji, przynajmniej biorąc pod uwagę kilku zawodników. Mimo to, myślę że nie dadzą rady przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Na Fantazji wygra po raz trzeci z rzędu.

UWAGA! Wywiady chcemy przeprowadzić po czwartym meczu tego dnia! Z tego powodu mecz Na Fantazji - Wola Rasztowska rozpocznie się nie wcześniej niż 23:15. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Komentarze użytkowników: