fot. © www.planarstudio.pl

Błażej Kaim typuje 3.kolejkę I ligi!

10 stycznia 2019, 01:37  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Al-Mar rozegrał dwa mecze w sezonie i obydwa z zespołami, które rok temu zdobyły tytuł mistrza i wicemistrza NLH. Czy w starciu z ciut niżej notowaną ekipą wreszcie się przełamie?

Zespół z Wołomina doskonale wie, że o ile porażki w pierwszych dwóch kolejkach można było wkalkulować, to z KroosDe Team trzeba bezwzględnie powalczyć. Co prawda to brązowi medaliści poprzedniej edycji, jednak zespół będący o półkę niżej aniżeli Gwardia czy Ostropol. Podobnie widzi to Błażej Kaim, słusznie wskazując, że Al-Mar zawsze toczył wyrównane boje z zespołem z Duczek. Rok temu przegrał z KroosDe Team minimalnie i teraz zamierza odbić sobie tamto niepowodzenie. A jak Błażej przewiduje wyniki innych czwartkowych starć? Czy widzi szansę na zwycięstwo jakiegoś underdoga? Sprawdźmy. 

                                                               Błażej Kaim

Ostropol Stanisławów (2) - Sami Swoi (8) (TYP BŁAŻEJA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

W zeszłym sezonie byłby to bardzo ważny mecz dla obu ekip i dla całej ligi. Niestety w tej edycji Sami Swoi niczym nie przypominają drużyny z zeszłego sezonu. Za dużo przetasowań w składzie i niestety ale jedyny logiczny typ w tym meczu to pewne zwycięstwo Ostropolu.

Fil-Pol (5) – In-Plus Marki (3) (TYP BŁAŻEJA - 2) (TYP ORGANIZATORA - X)

In-Plus ma znakomity początek sezonu. Dobre wzmocnienia i wreszcie postawienie na jakość a nie ilość gwarantuje im walkę o najwyższe cele. Fil-Pol co prawda pokonał w poprzedniej kolejce rozbitych Swojaków, jednak sadzę że w tym meczu zdobycie trzech punktów będzie ponad jego możliwości.

Stara Gwardia (1) – Bad Boys Ostrówek (4) (TYP BŁAŻEJA - X) (TYP ORGANIZATORA - X)

Bardzo ciekawy mecz. Dla mnie to hit tej kolejki, szczególnie mając w pamięci widowiskowe starcie jakie jedni i drudzy stworzyli przed rokiem. Obie ekipy grają bardzo atrakcyjny, ofensywny futbol, dlatego to obrona będzie tu kluczem do zwycięstwa. Mój typ to wysoko-bramkowy remis.

Team4Fun (10) – Offside (7) (TYP BŁAŻEJA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Według mojej opinii będzie to kolejny mecz bez historii w wykonaniu Team4Fun. Wysoka wygrana Offside jest tutaj bezapelacyjna. Po prostu nie ma racjonalnych argumentów, by stawiać na Norberta Cioka i spółkę.

KroosDe Team (6) – Al-Mar Wołomin (9) (TYP BŁAŻEJA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Najgorsze mecze w tym sezonie za nami. Pora na pierwszą wygraną. KroosDe Team jest drużyną z którą zawsze mamy zacięte i pełne emocji spotkania. W poprzedniej kolejce nasi rywale przegrali swój mecz, co tylko pokazuje że konsekwentna, szczelna obrona oraz skuteczny jest dla nas szansą na wygranie tego pojedynku. Pora by słowa zamienić na czyny.

UWAGA! Wywiady chcemy przeprowadzić po piątym meczu tego dnia!

Komentarze użytkowników: