fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybraliśmy najlepszych zawodników piątej kolejki!

28 stycznia 2019, 18:06  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Z podjęciem decyzji co do najlepszych graczy danej serii, zawsze posiłkujemy się materiałami video. Wiele razy dzięki tej metodzie utwierdziliśmy się w swoich wyborach.

Teraz było podobnie. Na spokojnie zobaczyliśmy skróty wszystkich spotkań minionego tygodnia, spojrzeliśmy też na statystyki i ostatecznie wyszło nam, że...

najlepszym zawodnikiem 5.kolejki I ligi został... MACIEK BARANOWSKI! "Barry" to gracz skrojony na duże mecze. W spotkaniach ze słabszymi przeciwnikami Maciek po prostu robi swoje, ale gdy dochodzi do walki na szczycie, nie ma niego mocnych. Przeciwko Ostropolowi zdobył dwie arcyważne bramki, w defensywie stanowił mur nie do przejścia, a gdyby koledzy byli trochę skuteczniejsi, to i kilka asyst znalazłoby się na jego koncie. Ale i tak najważniejsze były trzy punkty.

5 kolejka XII edycja

- najlepszym zawodnikiem 5.kolejki II ligi został... KAMIL WRÓBEL! Nie będziemy ukrywać, iż niełatwo było wskazać MVP drugiego poziomu rozgrywkowego. Większość spotkań była jednostronnych, również ten w którym za głównego bohatera wzięliśmy zawodnika AGD. Ale trzeba oddać Kamilowi, że znów rozegrał świetne zawody i od samego początku sezonu prezentuje bardzo wysoką formę. Z Ryńskimi swój dorobek poprawił o pięć goli i asystę, co było równo połową dorobku całego zespołu ze Słupna.

5 kolejka XII edycja

- najlepszym zawodnikiem 5.kolejki III ligi został... DANIEL WOŹNIAK! Bad Boys fatalnie rozpoczęli starcie z Adrenaliną. I chociaż do końca spotkania było jeszcze dużo czasu, to mieliśmy spore wątpliwości, czy Złym Chłopcom uda się odwrócić losy spotkania. Sygnał do ataku dał właśnie Daniel, który niemal w pojedynkę doprowadził do wyrównania, z czego jedna z bramek była z gatunku "hale świata". Także w dalszej części meczu siał duże zagrożenie pod bramką przeciwnika, który po ostatnim gwizdku również wskazał go jako czołowego aktora tego widowiska.

5 kolejka XII edycja

najlepszym zawodnikiem 5.kolejki IV ligi został... RAFAŁ SOSNOWSKI! Wściekłym Orłom długo nie układał się mecz ze Spoko Loko. W pewnym momencie wynik brzmiał już 1:3 i dopiero, gdy Rafał wziął na siebie rolę lotnego bramkarza, lider czwartej ligi wziął się do roboty. Oprócz tego że bardzo skutecznie bronił, to jeszcze dołożył dwa kapitalne gole, po których jego vis-a-vis był bez szans. Słowem - bardzo dobry występ, będący jednym z kluczowych czynników zwycięstwa nad zespołem z Rembertowa.

5 kolejka XII edycja

Oczywiście dla wszystkich najlepszych zawodników przygotowaliśmy nagrody! W tym sezonie gracze mają do wyboru: voucher na zestaw burger + frytki do Krowa i Kurczak Grill Bar (mieszczącym się tuż obok hali), voucher do restauracji Cubana na 50 zł, oraz podwójne zaproszenie do Kina Helios w Galerii Wołomin na dowolny seans. Nagrody są łącznie cztery, bo na każdą kolejkę mamy przygotowane dwa vouchery do Krowy i Kurczaka. Hierarchia jest taka, że najpierw wybiera najlepszy gracz pierwszej ligi, a później kolejnych poziomów, z kolei MVP czwartej ligi musi się zadowolić tym, co zostanie. W sprawie odbioru nagród prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku Nocnej Ligi lub mailowo.

Wszystkim pozostałym wybranym również serdecznie gratulujemy! W profilach indywidualnych już pojawiła się informacja, że znalazło się dla Was miejsce w TOP 5. A kolejne notowanie za dwa tygodnie.

Komentarze użytkowników: