fot. © www.weszlo.fm

O futsalu i Nocnej Lidze w Weszło FM!

5 lutego 2019, 20:24  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Niedawno, na falach Weszlo.fm w bardzo ciekawej audycji, w której nie zabrakło wątku Nocnej Ligi, wziął udział Paweł Szymańczuk.

Paweł jest obecnie zawodnikiem KTS Weszło, a w sezonie halowym grającym trenerem Victorii Sulejówek - drużyny, która powstała pod koniec poprzedniego roku i występuje obecnie w 2.lidze futsalu w okręgu mazowieckim (w barwach tej ekipy gra chociażby doskonale znany z parkietów NLH Daniel Matwiejczyk). Ale my Pawła kojarzymy przede wszystkim z gry w In-Plusie oraz z tego, że wygrał poprzednią edycję Nocnego TurboKozaka (jego występ, gdzie prowadzącym był wówczas Michał Madej, możecie zobaczyć TUTAJ). Popularny "Szyman" to również kopalnia wiedzy o futsalu, a ponieważ ta odmiana piłki nożnej rozwija się bardzo prężnie, to Weszło.fm postanowiło na tę okoliczność trochę Pawła przepytać. 

W trakcie rozmowy, której moderatorami byli Samuel Szczygielski i Jakub Białek, padło też pytanie o Nocną Ligę. Co prawda stan wiedzy Pawła nt naszych rozgrywek opierał się głównie o czas, w którym brał on aktywny udział w Lidze (a od tego momentu trochę się u nas pozmieniało), ale - "nieważne co o Tobie mówią - ważne by nie przekręcali nazwy".

Cieszymy się, że fama o NLH zatacza coraz szersze kręgi, dziękujemy Pawłowi za miłe słowa, jak również Michałowi Madejowi, bo domyślamy się, że to zainspirował prowadzących by spytać o nasze zmagania. Całą rozmowę możecie odsłuchać TUTAJ - i abstrahując od tego, że nas interesował głównie wątek Nocnej, to musimy przyznać, że wszystkich opowieści Pawła słuchało się z dużą przyjemnością. Polecamy!

Komentarze użytkowników: