fot. © www.planarstudio.pl

Mateusz Trąbiński typuje 6.kolejkę IV ligi!

11 lutego 2019, 00:09  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Po wygranej nad Coco Jambo i przegranej Lambady z Sokołami, FC Górale mają już tylko cztery punkty straty do trzeciego miejsca. Czy stać ich na dogonienie podium?

Ekipie Marcina Lacha bez wątpienia potrzebna jest seria zwycięstw. Chłopaków na to stać, aczkolwiek muszą oni popracować nad tym, by wyeliminować słabsze momenty w spotkaniu, które biorą się chyba z braku koncentracji. Ten problem próbował też zdiagnozować Mateusz Trąbiński, którego poprosiliśmy o typy na najbliższą kolejkę. I chociaż w ciemno zakłada on zwycięstwo nad Przepitymi Talentami, to wie, że aby tak się stało, trzeba zagrać mecz na równym poziomie przez pełne 40 minut. O tym czy to się udało, przekonamy się wieczorem. A już teraz możecie przeczytać analizy popularnego "Trąby" i jego typy na pięć dzisiejszych spotkań.

                                                               Mateusz Trąbiński

Vitasport.pl (2) - Coco Jambo Tłuszcz (10) (TYP MATEUSZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

W pierwszym meczu faworytem do wygrania jest zespół Vitasportu. Ta młoda ekipa prawdopodobnie nie da żadnych szans swoim przeciwników. Tym bardziej, że prawie wszystkie wyniki Coco Jambo świadczą o tym, że może paść w tym meczu naprawdę dużo bramek, ale nie oszukujmy się - zdecydowanie większą część z nich zanotują gracze Vitasportu.

Piorun (5) – Sokoły Zielonka (8) (TYP MATEUSZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Choć zespół Sokołów sprawił wielką niespodziankę, wygrywając w zeszłej kolejce z Lambadą to nie zmienia to mojej opinii o tym spotkaniu. W mojej ocenie to Piorun powinien z tego meczu wyjść zwycięsko, bo posiada więcej umiejętności indywidualnych i to właśnie one zadecydują o trzech punktach dla drużyny Artura Świderskiego. 

Wściekłe Orły (1) – Maximus (7) (TYP MATEUSZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Zespół Maximusa łatwo nie odda zwycięstwa liderowi rozgrywek. My niby też wysoko z nim prowadziliśmy, a ostatecznie tylko zremisowaliśmy. Wściekłe Orły raczej nie popełnią naszego błędu, szczególnie jeśli nie zabraknie Michała Alberskiego i Pawła Żaboklickiego. Faworyci wygrają i utrzymają pozycję na czele stawki.

Przepite Talenty (9) – FC Górale (6) (TYP MATEUSZA - 2) (TYP ORGANIZATORA - X)

Mecz z Przepitymi mam nadzieję że będzie drugim w sezonie, gdzie zanotujemy zwycięstwo. Jeśli zagramy spokojnie, bez głupich błędów indywidualnych, to tak naprawdę nie widzę tutaj innej opcji. Nie lekceważę jednak Talentów, które po przegranej jedną bramką z Piorunem mają w sobie sportową złość i nie będą łatwym rywalem. Musimy być czujni, ale damy radę.

Lambada (3) – Spoko Loko (4) (TYP MATEUSZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X)

W tym pojedynku wszystko zależy od tego czy będzie na nim Filip Gac. Jeśli tak to zespół Lambady powinien tutaj wygrać. Nie będzie to jednak jednostronna potyczka, raczej zacięta, gdzie wynik będzie się ważył do końca. Ja stawiam na Lambadę, która musi udowodnić, że porażka z Sokołami była jedynie wypadkiem przy pracy.

UWAGA! Wywiady chcemy przeprowadzić po piątym meczu tego dnia!

Przypominamy, że dziś do godziny 20:00 można obstawiać wyniki spotkań czwartej ligi 6.kolejki w Lidze Typerów! Nie spóźnijcie się!

Komentarze użytkowników: