fot. © www.shutterstock.com

Live z meczu Marcova - Na Fantazji

6 marca 2019, 13:51  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Starcie z Ligą Mistrzów nie do końca wyszło nam na dobre. Ale kto mógł przypuszczać, że będziemy świadkami niespodziewanego odpadnięcia Realu, które wiele osób chciało zobaczyć na własne oczy.

Zwykle jest tak, że gdy nasze transmisje zbiegają się z Champions League, to oglądalność nie powala na kolana. Wczoraj było podobnie, jakkolwiek blisko 1000 wyświetleń to i tak niezły wynik, zwłaszcza że liczba ta ciągle rośnie. Nie ma jednak co ukrywać, że w stosunku do meczu poniedziałkowego między Vitasportem a Wściekłymi Orłami, spadek widowni był wyraźny. Ale tak to już jest, być może to również dla nas nauczka, by jednak takie spotkania puszczać np o 23:00, bo chociaż późno, to widz nie musimy wybierać. Mimo to brawa dla tych, którzy woleli NLH TV niż TVP ;)

Chcielibyśmy też podziękować Marcinowi Zarembie z N-BUD Zielonka za fachowy współkomentarz. Z usług Marcina bardzo chętnie skorzystamy przy okazji transmisji w kolejnym sezonie.

Macie jakieś uwagi dotyczące relacji? - dawajcie znać. A jeśli ktoś chciałby ją obejrzeć jeszcze raz (lub po raz pierwszy), to video znajduje się poniżej. Polecamy ustawienie opcji HD.

Komentarze użytkowników: