fot. © www.planarstudio.pl

Krzysiek Król typuje 9.kolejkę I ligi!

7 marca 2019, 01:48  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Nadal nie mamy pewności, czy mecz Starej Gwardii z In-Plusem dojdzie do skutku. Istnieje więc ryzyko, że Księgowi nie będą musieli wychodzić na parkiet, by zostać nowym mistrzem NLH.

Co do tego spotkania, to sprawa rozstrzygnie się do godziny 14:00. Gdyby się okazało, że mecz rozegrany nie będzie, to zastrzegamy sobie prawo przesunięcia potyczki KroosDe Team - Team4Fun na godzinę 22:15 (co jak się domyślamy obie ekipy przyjmą z zadowoleniem). Wszystko to dziwne, trochę smutne, ale nic na to nie poradzimy. A poniżej zapraszamy do lektury typów na czwartkowe potyczki Krzyśka Króla. Zawodnik KroosDe Team pokusił się o krótkie analizy i stawiał głównie na faworytów. Sami się zresztą przekonajcie!

                                                               Krzysiek Król

Sami Swoi (8) - Al-Mar Wołomin (9) (TYP KRZYŚKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Myślę, że w tym meczu Sami Swoi okażą się lepsi. W ostatnich spotkaniach prezentują się bardzo dobrze, z kolei Al-Mar jest mocny raczej na większych boiskach a na hali prezentuje się słabo. Odzwierciedleniem są jego wyniki z tego sezonu, a moim zdaniem potwierdzi to również rezultat czwartkowej potyczki.

Fil-Pol (3) – Bad Boys Ostrówek (7) (TYP KRZYŚKA - X) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Wydaje mi się, że mecz będzie bardzo wyrównany, drużyny prezentują bardzo podobny poziom, choć tabela tego nie pokazuje. Dużo będzie zależało od dyspozycji bramkarzy a w szczególności w drużynie Bad Boys. Nie zapominajmy, że to spotkanie wyłoni również króla strzelców, więc emocji nie zabraknie.

Ostropol Stanisławów (2) – Offside (4) (TYP KRZYŚKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X)

Będzie to na pewno ciekawy mecz, pełen walki i efektownych zagrań, ale jeżeli Ostropol zagra z wysuniętym bramkarzem to skończy się tutaj podobnie jak In-Plus - Offside. Widać, że drużynie Offsidu "nie leżą" drużyny grające typowy futsal. Na trawie obstawiłbym inaczej, ale tutaj typuję wygraną Ostropolu.

Stara Gwardia (5) – In-Plus Marki (1) (TYP KRZYŚKA - 2) (TYP ORGANIZATORA - ?)

"Umarł król, niech żyje król" mógłbym rzec :) Stara Gwardia w tym sezonie ma delikatny spadek formy, za to In-Plus już nie raz udowodnił, że należy mu się złoto. Od pierwszej kolejki grają równo, na wysokim poziomie i w ostatnim spotkaniu przypieczętują swoje historyczne osiągnięcie.

KroosDe Team (6) – Team4Fun (10) (TYP KRZYŚKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Żaden ze mnie infuancjer sportowy (pisownia oryginalna - dop.org.), ale typuję nasze zwycięstwo.

UWAGA! Wywiady chcemy przeprowadzić po trzecim meczu tego dnia!

Komentarze użytkowników: