fot. © www.futboliga.pl

Koniec hali czyli początek trawy - wraca Futboliga

7 marca 2019, 14:17  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Coś się kończy, coś się zaczyna - już w drugiej połowie marca startuje runda wiosenna innej naszej piłkarskiej inicjatywy - zielonkowskich ósemek!

Tak, tak - można powiedzieć, że jest coś takiego jak Nocna Liga na otwartej przestrzeni. I to całkiem niedaleko od hali - dosłownie trzysta metrów od areny zmagań NLH znajduje się Stadion Miejski i tam rozgrywamy Futboligę. W tym momencie jesteśmy w trakcie czwartej edycji (rywalizuje się tam dwu-rundowo) i chcielibyśmy poinformować wszystkich kapitanów drużyn uczestniczących, że powrót na sztuczną murawę planowany jest na 24 marca lub 31 marca. Na pewno będzie to jeden z tych terminów, a więcej informacji już niedługo na grupie kapitanów na FB.

Futboliga to prężnie rozwijająca się liga, która liczy 20 drużyn podzielonych na dwa poziomy rozgrywkowe. Z NLH biorą w niej udział: Dar-Mar, Fil-Pol, Al-Mar, KroosDe Team, Ormed (jako FC Hash), In-Plus Marki, Offside, Wola Rasztowska, Na Fantazji, AS Marcova czy Sokoły Zielonka. Mecze są rozgrywane tylko w niedzielę, gramy 7 + bramkarz, 2x25 minut, oczywiście prowadzimy szczegółowe statystyki, są zapowiedzi, relacje, zdjęcia, video, cykliczne artykuły, magazyny, wywiady, liga typerów. Pozostałe informacje znajdziecie pod adresem www.futboliga.pl a pełną ofertę TUTAJ.

NOWOŚĆ! Od rundy wiosennej mamy również w planach transmisje meczów na żywo!

Jeżeli jakiś zawodnik byłby zainteresowany dołączeniem do jednego z zespołów - prosimy o kontakt. Niewykluczone, że będziemy również dysponowali miejscem dla CAŁEJ drużyny. Wpisowe wynosi 1250 zł za 9 kolejek + Puchar Ligi. Tutaj także wszystkich informacji udzielamy mailowo, przez FB lub telefonicznie.

Gorąco zachęcamy Was do polubienia naszych ósemek na Facebooku - TUTAJ. Warto być na bieżąco z rozgrywkami, w których znakomicie można wyszlifować formę na Nocną Ligę i które organizacyjnie z rundy na rundę zyskują na atrakcyjności.

Komentarze użytkowników: