fot. © www.shutterstock.com

Live z meczu Łabędzie - JSJ

8 marca 2019, 12:31  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Prawdopodobnie najbardziej atrakcyjny mecz, jaki mieliśmy okazję transmitować. Co prawda bez happy endu dla najbardziej zainteresowanych, ale taka jest piłka.

Przypomnijmy że starcie JSJ z Łabędziami również musiało konkurować z Ligą Mistrzów i to miało wpływ na wyniki oglądalności. Być może gdyby nie okoliczności spotkania Paris SG z Manchesterem United widzów byłoby więcej, ale to tylko spekulacje. Najważniejsze, że sam mecz był niezwykle frapujący i każdy kto go widział, nie może się czuć zawiedziony. Fajnie, że ostatecznie zdecydowaliśmy się na LIVE z tego spotkania, bo pierwotnie planowaliśmy transmisję wyłącznie ze starcia AGD z Dar-Marem, lecz uznaliśmy, że zwłaszcza Łabędzie zasługują na to, by pokazać ich grę. Wcześniej też zapowiadaliśmy, iż w tym sezonie pokażemy LIVE z udziałem JSJ, bo transmisja z ich potyczki z Markingiem nie doszła do skutku. Jak widać - warto było poczekać, bo to starcie było dużo lepsze niż to, które mieliśmy pierwotnie udostępnić na YouTube.

Po raz kolejny dziękujemy za fachowy współ-komentarz Adamowi Baranowi. Nawet w transmisji Adam przyznał, że nie spodziewał się takich emocji w 2.lidze. A tu proszę!

Macie jakieś uwagi dotyczące relacji? - dawajcie znać. A jeśli ktoś chciałby ją obejrzeć jeszcze raz (lub po raz pierwszy), to video znajduje się poniżej. Polecamy ustawienie opcji HD.

Komentarze użytkowników: