fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Rogal89 triumfuje w ostatniej kolejce i całej zabawie!

8 marca 2019, 13:19  |  Kategoria: Liga Typerów  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Rogal89 podstemplował swój triumf w Lidze Typerów, bo w finałowej serii również okazał się najlepszy z całej stawki!

Pod koniec w naszej zabawie o końcowym zwycięstwie mogło już myśleć tylko trzech użytkowników. Najwięcej szans miał Rogal89, który nie tylko skutecznie wytrzymał presję ze strony przeciwników, ale też najlepiej zanalizował wyniki meczów dziewiątej kolejki, czym potwierdził swoją dominację. Możemy już zdradzić niezorientowanym, że pod tą nazwą kryje się Paweł Roguski z Lambady! W klasyfikacji generalnej Paweł zgromadził 160 "oczek", o sześć wyprzedzając Robsona91, a o siedem ordiego_92. Do całej trójki trafią bonusy do forBET (odpowiednio 50 - 30 - 20), z kolei dla "Rogala" mamy jeszcze przewidzianą statuetkę. Gdybyście chcieli zobaczyć klasyfikację generalną, to ranking jest dostępny w menu głównym w zakładce Liga Typerów -> TABELA -> Nocna Liga - XII edycja. 

Teraz trochę statystyk z ostatniej serii. W czwartej lidze wszystkich intrygowało pytanie kto zostanie mistrzem - Wściekłe Orły czy Vitasport. I wiecie co? Odpowiedź na tę zagadkę podzieliła Was skrajnie, bo na szesnaście osób typujących, osiem postawiło na Wściekłe Orły i tyle samo na późniejszych triumfatorów! Zupełnie inaczej rzecz miała się w trzeciej lidze, gdzie Marcova rywalizowała z Na Fantazji i dla tych drugich było to starcie o "być albo nie być" na drugim poziomie w kolejnym sezonie. Wasze typy były jednak jednoznaczne - nie dawaliście Fantazyjnym żadnych szans, bo tylko jedna osoba (nota bene zawodnik... Na Fantazji) postawiła na triumf ekipy z Kobyłki, a cała reszta słusznie antycypowała, że trzy punkty zgarnie Ernest Wiśniewski i spółka. W drugiej lidze pod lupę wzięliśmy mecz rozegrany we wtorek o godzinie 20:45 - Łabędzie kontra JSJ. Tutaj nie widzieliście innej opcji niż zwycięstwo Detoxu, ale jak już wszyscy wiemy - ta misja się nie powiodła. Wynik 4:4 rozczarował czternastu typerów, którzy postawili na ferajnę Maćka Pietrzyka, nikt nie wierzył w Deweloperów, z kolei dwóm graczom udało się przewidzieć, że ten mecz skończy się podziałem punktów. I przechodzimy do pierwszej ligi. W niej dwa najciekawsze spotkania niestety nie doszły do skutku, więc nasza uwaga skupiła się na pojedynku o utrzymanie między Samymi Swoimi a Al-Marem. Za murowanego wręcz faworyta uznaliście Swojaków, lecz rzeczywistość okazała się dla trzykrotnych mistrzów NLH bardzo brutalna. Przegrali 2:3 i spadli do drugiej ligi. Zwycięstwo Al-Maru nie było zaskoczeniem dla jedynie dwóch uczestników zabawy. Cała reszta niemal w ciemno stawiała na Samych Swoich. Ci jednak zawiedli...

W mailach - które wyślemy Wam dziś/jutro - przedstawimy dokładną rozpiskę dotyczącą bonusów (za poszczególne kolejki + za klasyfikację generalną) oraz procedurę ich przyznawania. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w zabawie. Już dziś możemy powiedzieć, że w kolejnej edycji Ligi Typerów również nie zabraknie!

Komentarze użytkowników: