fot. © www.shutterstock.com

Live z meczu Sami Swoi - Al-Mar + podsumowanie

9 marca 2019, 12:57  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Decyzja o transmisji akurat tego spotkania zapadła praktycznie na dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem. Ale chociaż na ostatnią chwilę, to wszystko się udało.

Pierwotnie mieliśmy w planach stream ze starcia Offside - Ostropol. Niestety - tych drugich realizacja meczu na żywo nie przekonała do przyjazdu, więc musieliśmy poszukać alternatywy. Drugą opcją było starcie Bad Boys z Fil-Polem, lecz gdy dowiedzieliśmy się, że Źli Chłopcy mają spore problemy ze składem - odpuściliśmy. I słusznie, bo wielkich emocji tutaj nie uświadczyliśmy. Do wyboru zostały nam dwa mecze, a ponieważ ten z udziałem Team4Fun również stał pod znakiem zapytania, postanowiliśmy że pokażemy Wam rywalizację Samych Swoich z Al-Marem. Nie było to może starcie najwyższych lotów, ale wynik ważył się do ostatnich sekund, były emocje, dlatego cieszymy się, iż mogliście to zobaczyć na żywo.

Sam stream odbył się bez większych problemów, a za bardzo udany uważamy również debiut za mikrofonem Mateusza Lewandowskiego z KroosDe Team. Fajnie, że poszerza nam się grono ekspertów, bo w przyszłym sezonie transmisji będzie dużo więcej, dlatego potrzebujemy osób zaangażowanych w ten projekt. 

Macie jakieś uwagi dotyczące emisji? - dawajcie znać. A jeśli ktoś chciałby ją obejrzeć jeszcze raz (lub po raz pierwszy), to video znajduje się poniżej. Polecamy ustawienie opcji HD.

I na koniec małe podsumowanie wszystkich streamów jakie zrealizowaliśmy. Jesteśmy zadowoleni z tego, jak to funkcjonowało, jaki był ich odbiór, nawet jeśli zdajemy sobie sprawę z pewnych niedociągnięć. Wciąż nad nimi pracujemy, mamy mnóstwo przemyśleń i pomysłów, które będziemy chcieli wdrożyć w kolejnej edycji. Być może pewnie zmiany uda się przeprowadzić jeszcze przed finałem Pucharu Ligi, który również mamy w planach puścić LIVE. 

A jeśli chcielibyście wrócić do jednej z dziewięciu transmisji którą przeprowadziliśmy, to całą playlistę znajdziecie TUTAJ. Docelowo zrobimy tak, że jeśli dany mecz był puszczany na żywo, to link do streama pojawi się również w raporcie meczowym. Dzięki temu łatwiej będzie wszystko odnaleźć.

Na koniec przypominamy o możliwości subskrypcji kanału NLH TV. Jeśli nasza praca spełniła Wasze oczekiwania, to w ten sposób możecie nam się odwdzięczyć. Wystarczy kliknąć TUTAJ i potwierdzić subskrypcję. Bardzo na to liczymy!

Komentarze użytkowników: