fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybraliśmy najlepszych zawodników dziewiątej kolejki!

9 marca 2019, 19:53  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Ponieważ w ostatniej kolejce pierwszej ligi odbyły się tylko trzy spotkania, zdecydowaliśmy, że wolimy przyznać dwie nagrody zawodnikom z drugiej ligi.

W elicie nie doszły do skutku dwie kluczowe potyczki, a ponieważ w pozostałych trzech nie widzieliśmy nikogo, kto zasłużył na "gwiazdkę", uznaliśmy że warto uhonorować dwóch graczy z zaplecza Ekstraklasy. Poniżej znajdziecie więc grafikę TOP 5 pierwszej ligi, a dalej grafiki + opisy z pozostałych poziomów rozgrywkowych.

9 kolejka XII edycja

- najlepszymi zawodnikami 9.kolejki II ligi zostali... BARTEK JANUSZEWSKI oraz MICHAŁ DUDEK! Gracza Dar-Maru nagradzamy przede wszystkim za to, iż mając w pamięci sytuację którą zmarnował przeciwko Progresso, w środę przeciwko AGD Marking pokazał klasę. Trzy bramki, świetna gra i "pieczątka" w kontekście zdobycia miana króla strzelców drugiej ligi. Natomiast bramkarza JSJ doceniamy oczywiście za kapitalny występ przeciwko Łabędziom. Nie boimy się napisać, że punkt dla Deweloperów to głównie jego zasługa, bo nie dość że bronił w nieprawdopodobnych sytuacjach, to jeszcze zdobył gola i asystę. Łabędzie miały pecha, że w ostatniej serii przypadł im mecz z bramkarzem o takich możliwościach co popularny "Dudi".

9 kolejka XII edycja

- najlepszym zawodnikiem 9.kolejki III ligi został... NORBERT MARCINKIEWICZ! Dwa gole w derbach przeciwko Bad Boys 2, to wizytówka sama w sobie. Wola Rasztowska ani myślała odpuszczać swoim rywalom zza miedzy i to ona "spuściła" Złych Chłopców w trzecioligową otchłań. Norbert maczał w tym swoje umiejętności, bo zdobył dwie bramki, był bardzo aktywny i po tej stronie boiska za którą był odpowiedzialny, przybysze z Ostrówka za bardzo sobie nie pohasali.

9 kolejka XII edycja

najlepszym zawodnikiem 9.kolejki IV ligi został... DAMIAN ZARĘBA! Coco Jambo przegrywało z Przepitymi Talentami 0:2, a jednak wróciło z zaświatów i zakończyło sezon cennym zwycięstwem. Waleczność Damiana Zaręby była jednym z sygnałów dla całej drużyny, że nie można się tutaj poddawać i trzeba walczyć do końca. To on zdobył bramkę na 2:2 a dodatkowo zaliczył asystę przy trafieniu na 3:2. Oprócz tego wciąż nękał defensywę rywali, która pod koniec poddała się i trzy punkty pojechały do Tłuszcza!

9 kolejka XII edycja

Oczywiście dla wszystkich najlepszych zawodników przygotowaliśmy nagrody! W tym sezonie gracze mają do wyboru: voucher na zestaw burger + frytki do Krowa i Kurczak Grill Bar (mieszczącym się tuż obok hali), voucher do restauracji Cubana na 50 zł, oraz podwójne zaproszenie do Kina Helios w Galerii Wołomin na dowolny seans. Nagrody są łącznie cztery, bo na każdą kolejkę mamy przygotowane dwa vouchery do Krowy i Kurczaka. W tym konkretnym przypadku hierarchia jest taka, że najpierw wybiera najlepszy zawodnik z pola drugiej ligi, potem bramkarz drugiej ligi, następnie MVP trzeciej ligi, a gracz kolejki czwartego poziomu otrzymuje to, co zostaje. W sprawie odbioru nagród prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku Nocnej Ligi lub mailowo.

Wszystkim pozostałym wybranym również serdecznie gratulujemy! W profilach indywidualnych już pojawiła się informacja, że znalazło się dla Was miejsce w TOP 5. Przed nami wybór najlepszych graczy sezonu, ale kto nimi został okaże się dopiero na uroczystym zakończeniu zmagań.

Komentarze użytkowników: