fot. © www.planarstudio.pl

Co jeszcze przed nami?

9 marca 2019, 21:59  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Jeszcze przez mniej więcej dwa tygodnie nasz serwis ligowy będzie pracował pełną parą. Na nudę nie będziecie mogli narzekać.

Powoli na naszym kanale YT pojawiają się ostatnie ligowe magazyny. Gdy wrzucimy je na stronę wraz z opisami, skoncentrujemy się na wyborze bramki sezonu oraz interwencji sezonu, jak również pudła miesiąca lutego i pudła sezonu. Nie zabraknie kontrowersji z ostatniej kolejki, TurboKozaka czy też podsumowania finałowej serii z Wieści Podwarszawskich oraz WWL24. 

W kwestii interwencji sezonu, to bardzo prosimy wszystkich bramkarzy, by jeśli pamiętają swoje świetne robinsonady, dawali nam znać gdzie ich szukać. Nie dlatego, że nam się nie chce, ale ciężko nam ocenić skalę trudności niektórych obron. Nie jesteśmy bramkarzami, a też nie chcielibyśmy by ktoś czuł się poszkodowany, że akurat jego parady nie umieściliśmy w zabawie. 

Na początku przyszłego tygodnia podamy też datę uroczystego zakończenia, jakkolwiek na 90% będzie to czwartek, 21 marca o godzinie 21:00 lub 21:30. 

Komentarze użytkowników: