fot. © Mikołaj Szczepanowski

O dziewiątej kolejce w Wieściach i WWL24

15 marca 2019, 11:19  |  Kategoria: Prasa  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Ponieważ w tym tygodniu dokonujmy podsumowań wszystkiego co związane z dwunastą edycją, mamy dla Was ostatnie relacje z lokalnej prasy.

W Wieściach Podwarszawskich pojawił się obszerny artykuł informujący o triumfie In-Plusu w zakończonym sezonie. Ciekawy jest tytuł, wszak "Księgowi" debiutują na najwyższym stopniu podium w NLH, ale może ma on głębszy sens;) Zresztą - nieważne co o Tobie piszą, ważne by nie przekręcali nazwy.

Jeśli chcecie przeczytać tekst w bardziej przejrzystej formie, kliknijcie na poniższy obrazek prawym przyciskiem myszki i wybierzcie opcję "otwórz grafikę w nowej karcie".

Od poprzedniej edycji materiały o NLH pojawiają się również na jednym z najbardziej popularnych serwisów internetowych, traktujących o tym co dzieje się w powiecie wołomińskim, czyli WWL24. Relację z dziewiątej kolejki znajdziecie TUTAJ. Oczywiście zachęcamy do polubienia profilu WWL24 na Facebooku - TUTAJ.

Na koniec serdecznie dziękujemy i Wieściom i WWL24 za owocną współpracę i wsparcie medialne tego co robimy. Liczymy na równie owocne współdziałanie przy okazji trzynastej edycji.

Wieści 9 kolejka XII edycja

Komentarze użytkowników: