fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Grupy Wiosennego Pucharu NLH rozlosowane!

15 marca 2019, 15:00  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Pierwsza edycja Wiosennej odmiany NLH CUP zgromadzi na starcie 15 zespołów. Głównie z Nocnej Ligi czy zielonkowskich ósemek, ale nie tylko.

W górnym menu strony zlokalizujcie pomarańczową zakładkę o nazwie NLH CUP. Znajdziecie tam już TERMINARZ oraz dział LIVESCORE. W trakcie zmagań, po każdym meczu będziemy w nim uzupełniali wyniki. Możecie więc już dziś ustawić sobie to miejsce jako stronę główną swojej przeglądarki i w niedzielę odświeżać ją co mniej więcej 10-15 minut;)

Gry będzie naprawdę dużo, bo w grupie każdy zespół rozegra po 4 spotkania, a pojedynki będą trwały po 13 minut. Bezpośredni awans z grup uzyska jedna ekipa, ALE! Drużyny z drugich miejsc utworzą grupę, która od godziny 18:00 do 18:30 powalczy o jeden bilet do półfinału. Pierwszy raz zdecydowaliśmy się na taki manewr, ale musieliśmy tak zrobić z kilku przyczyn. Przede wszystkim obligowała nas do tego liczba drużyn - liczba "15" nie jest najbardziej atrakcyjną jeśli chodzi o organizację turnieju. Myśleliśmy nad tym, by z każdej grupy awansowały po dwie najlepsze ekipy i dwie z trzecich miejsc, ale wtedy zespół z grupy A z trzeciego miejsca musiałby chyba wciąż być z nami na łączach, bo przecież dopiero po rozegraniu ostatniej stawki okazałoby się, czy awansował czy nie. To co wzięliśmy pod uwagę, to również fakt, żeby zespół który awansuje z grupy nie przyjeżdżał później tylko na jeden mecz. Wszystkie ekipy które uzyskają promocję bezpośrednią lub nie - zagrają po ponownym przyjeździe do Rembertowa dwa spotkania. Tak jak wspomnieliśmy - mecze w grupach po 13 minut, mecze w grupie barażowej po 10 minut, półfinały, finał i spotkanie o 3 miejsce - także po 13 minut.

Jeśli chodzi o regulamin, to najważniejsze kwestie znajdziecie TUTAJ. Nie zamykamy się jednak na Wasze wskazówki. Wydaje nam się że pozwolenie na grę wślizgiem jest dobrym rozwiązaniem, bo plac jest duży, tego kontaktu i tak nie będzie za wiele, a poza tym dobrze jest nie musieć ciągle zastanawiać się co jest wślizgiem, a co nie. Zespoły mamy spokojnie, raczej nikt tego przepisu nie obróci przeciwko nam czy Wam.

Jeśli chodzi o szatnie, to będą to przebieralnie ogóle. Swoje cenne rzeczy najlepiej będzie zostawić po prostu w samochodzie. 

Oczywiście wszystkim w równym stopniu życzymy powodzenia a w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, gdyby coś działo się na trasie do Rembertowa lub jeśli jednak nie wystartujecie w zmaganiach - informujcie! Numery 501-162-400 lub 513-258-157 są do Waszej dyspozycji.

Komentarze użytkowników: