fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybierz najładniejszą interwencję XII edycji!

19 marca 2019, 21:42  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Podobnie jak w przypadku najładniejszej bramki sezonu, także przy okazji parady do finału zakwalifikowaliśmy aż dziesięć spektakularnych robinsonad.

Zacznijmy od zasad - przede wszystkim najpierw musicie obejrzeć film i zdecydować, która interwencja najbardziej przypadła Wam do gustu. Następnie odszukujecie w komentarzu posta na FB czyli TUTAJ imię i nazwisko autora i wystarczy oddać na niego swoje polubienie. Kto zdobędzie najwięcej lajków - otrzyma statuetkę, nagrodę oraz wpis do profilu indywidualnego, o jakże zacnym tytule: "Autor najładniejszej interwencji XII edycji". 

UWAGA! Prosimy o wyrozumiałość w sytuacji, jeśli Waszym zdaniem jakaś parada zasługiwała bardziej na znalezienie się w finale. Była to nasza subiektywna decyzja i jej podjęcie wcale nie należało do najprostszych.

W decydującej rozgrywce znaleźli się (kolejność przypadkowa): Tomek Gulczyński (Marcova), Bartek Muszyński (N-BUD), Maciek Szczapa (Cernio.pl), Grzegorz Reterski (Offside), Mateusz Perzanowski (Łabędzie), Stefan Necula (Adrenalina), Karol Zalewski (Progresso), Łukasz Głażewski (Antykwariat), Michał Wytrykus (KroosDe Team) i Wojtek Kołodziejczyk (Ormed).

Głosowanie potrwa do piątku 22 marca, do godziny 20:00. Zachęcamy do wzięcia udziału.

Komentarze użytkowników: