fot. © www.nocnaligahalowa.pl

28 marca - oficjalne zakończenie XII edycji!

21 marca 2019, 10:09  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Tak już informowaliśmy - ceremonia oficjalnego zwieńczenia zmagań XII edycji Nocnej Ligi odbędzie się w czwartek, 28 marca.

Uroczystość wystartuje o godzinie 21:00. Przebieg ceremonii będzie taki sam jak zawsze. Najpierw - w asyście zaproszonych gości - wręczymy nagrody od czwartej ligi aż do pierwszej, a następnie odbędzie się wielki finał Pucharu Ligi. Spotkanie między Fil-Polem a Ostropolem będą mogli zobaczyć również ci, którzy nie pojawią się na hali, albowiem będziemy je transmitowali na żywo. Nie zabraknie też zdjęć z całej imprezy, które pojawią się w ciągu tygodnia na Facebooku NLH.

Ceremonia odbędzie się oczywiście na hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Łukasińskiego 1/3 w Zielonce. Mile widziani są nie tylko odbiorcy nagród czy uczestnicy meczu, ale wszyscy zawodnicy i kibice naszych rozgrywek. Wydaje nam się, że spokojnie do 22:15 (a może nawet szybciej) powinniśmy się ze wszystkim wyrobić. Prosimy by od razu zajmować miejsca na trybunach, najlepiej jak najbliżej środka, by móc szybko i wygodnie odbierać zasłużone statuetki.

Nie wyobrażamy sobie, by jakaś drużyna nie odebrała swojego pucharu i medali. Jest wystarczająco dużo czasu, aby ustalić, by przynajmniej jeden przedstawiciel danego zespołu pojawił się w czwartkowy wieczór i odebrał nagrody. Bardzo prosimy by podejść do tematu poważnie.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji.

Komentarze użytkowników: