fot. © nlh

Paweł Roguski jako pierwszy Nocny Turbokozak!

27 marca 2019, 17:18  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Ten materiał nagrywaliśmy praktycznie na początku sezonu. Ale z różnych przyczyn jego premierę zostawiliśmy na sam koniec. Niech to będzie swoista "truskawka na torcie" dwunastej edycji.

W planach mieliśmy nagranie czterech odcinków Nocnego TurboKozaka. Skończyło się na jednym, bo nasza koncentracja w dużej mierze skupiła się na innych projektach. Ale zapewniamy, że w kolejnym sezonie pojawią się przynajmniej trzy nowe odcinki. A jak wypadł Paweł Roguski? Popularny "Rogal" to legenda Nocnej Ligi. Jak sam powiedział w rozmowie - od PIERWSZEJ edycji opuścił zaledwie JEDNO spotkanie! I czuł się z tym fatalnie. Czy udało mu się tę sportową złość przekuć na dobry wynik? Możecie to już ocenić, podobnie jak naszą świeżą identyfikację wizualną TurboKozaka. Pokusiliśmy się o nową punktację, nowe grafiki i nie tylko - mamy nadzieję, że wszystko przypadnie Wam do gustu.

Zarówno Pawłowi, jak i broniącemu dostępu do bramki Michałowi Chacińskiemu z Coco Jambo Tłuszcz, serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.

Gorąco zachęcamy do polubienia i udostępniania tego materiału (w lewym rogu artykułu znajdują się odpowiednie ku temu przyciski). Całość możecie oczywiście obejrzeć w jakości HD.

Komentarze użytkowników: