fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Huragan nam niestraszny. Przygotowania rozpoczęte.

2 lipca 2019, 12:26  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

W pierwszym sparingu w tym roku, który zapoczątkował nasze przygotowania do Okręgowego Pucharu Polski, reprezentacja Nocnej Ligi wygrała 5:0 z Huraganem II Wołomin.

Do powyższego wyniku nie ma jednak co przykładać specjalnej wagi. Trener naszych rywali dużo testował, wielu zawodników to byli bardzo młodzi adepci sztuki piłkarskiej, więc równie dobrze wynik mógł być wyższy. Dodajmy jednak, że konkurenci zwłaszcza w drugiej połowie spotkania kilka razy mocno zagrozili naszej bramce i Michał Dudek wreszcie miał co robić, a honorowy gol zdobyty przez Huragan chyba się tej drużynie należał. Ogólnie cały mecz trzeba jednak zapisać na duży plus, bo oprócz wielu bramek przeprowadziliśmy też sporo ciekawych akcji. Byliśmy pewni tego co chcemy grać, co cieszy tym mocniej, że również mieliśmy sporo nowych twarzy w składzie. W porównaniu do kadry sprzed roku, do zespołu zostali dokooptowani Patryk Ryński (N-BUD Zielonka) a w najbliższym czasie dołączy do nas też Daniel Kania (KroosDe Team). Liczymy, że ci dwaj zawodnicy pomogą nam uzupełnić kadrę, która po poważnych kontuzjach Mateusza Antoniaka i Pawła Godlewskiego ma swoje problemy.

Oprócz wyżej wymienionego duetu, w składzie na mecz z Huraganem pojawiło się też kilku reprezentantów Futboligi a jeden z nich – Mateusz Marcinkiewicz – został wybrany najlepszym zawodnikiem tego spotkania. Bardzo nas to cieszy, bo to pokazuje, że mamy dwie mocne drużyny, które mamy nadzieję mocno namieszają w rozgrywkach pucharowych. A poniżej przedstawiamy Wam jeszcze statystyki z meczu z Huraganem oraz skład (w nawiasie nazwa drużyny z NLH).

Huragan 2

Skład: Dudek (JSJ) - Chlebowski (Futboliga), Kulma (Fil-Pol), Godlewski (Na Fantazji), Męczkowski (Offside) - P.Ryński (N-BUD), Baran (Al-Mar), Wdowiński (AGD), Kowalczyk (Futboliga) - Stępień (Fil-Pol), Kamiński (Cernio). Zagrali ponadto: M.Marcinkiewicz, M.Kania, Pański, Gajewski (wszyscy Futboliga).

A niezorientowanych informujemy, że Mazowiecki Związek Piłki Nożnej wylosował już pary pierwszej rundy Pucharu Polski. Zostały do niej zaklasyfikowane wyłącznie zespoły środowiskowe. Tym sposobem reprezentacja NLH została sparowana z ekipą Narew 93 (mecz zostanie rozegrany w Kobyłce), z kolei reprezentacja Futboligi trafiła na Wydział Sędziowski Warszawa (zagramy na obiektach rywala). Przewidywany termin rozegrania tych meczów to 10-11 sierpnia.

Komentarze użytkowników: