fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Drugie podejście Nocnej Ligi do Pucharu Polski!

8 sierpnia 2019, 20:52  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

11 sierpnia o 16:00 na stadionie kobyłkowskiego Wichru (ulica Napoleona 2A) rozegramy spotkanie I rundy Okręgowego Pucharu Polski! Naszym rywalem będzie Narew 93 - podobnie jak my jest to zespół niezrzeszony.

W tamtym sezonie poszło nam znakomicie - odpadliśmy dopiero w trzeciej rundzie, po heroicznym boju z Agape Białołęka, pokonując po drodze dwie wyżej notowane drużyny (Wisłę Jabłonna i Dąb Wieliszew). Teraz marzy nam się przynajmniej powtórzenie tego wyniku. Żeby tak się stało, musimy dobrze rozpocząć - a pierwszy krok chcemy postawić właśnie w tę niedzielę. O rywalu nic nie wiemy, ale z racji naszych dobrych występów przed rokiem jedno jest pewne - to przeciwnicy muszą się nas bać, a nie odwrotnie. I postaramy się udowodnić, że rola faworyta wcale nam nie przeszkadza.

Więcej informacji na temat tego spotkania znajdziecie na naszym facebookowym wydarzeniu - TUTAJ, do którego dołączenia serdecznie zapraszamy. Znajdziecie tam wypowiedzi naszych zawodników, statystyki, ankietę, ciekawostki i wiele więcej. Dołączajcie, zapraszajcie do niego swoich znajomych i wpadajcie na stadion - niedziela to dzień wolny od pracy, a tym samym idealna możliwość, by wesprzeć nas swoją obecnością i dopingiem. Postaramy się za to odwdzięczyć. A w razie gdyby z różnych przyczyn nie udało Wam się dotrzeć na obiekt, to wynik na żywo - będziecie mogli śledzić TUTAJ. Trzymajcie za nas kciuki!

Komentarze użytkowników: