fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Narew 93 pogromiona. Talent Warszawa kolejnym rywalem

14 sierpnia 2019, 12:04  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Nasza reprezentacja nie miała żadnych problemów, by z kwitkiem odprawić Narew 93. Rezultat 13:1 nie pozostawił żadnych wątpliwości, kto zasłużył na promocję.

Tak naprawdę o tym meczu nie ma co się rozpisywać. Rywale zebrali się na Puchar dla zabawy, po raz ostatni wspólnie grali siedem lat temu i na boisku było to widać. Nie był to oczywiście wielki mecz, tym bardziej że w starciu z takim rywalem więcej można zyskać niż stracić. Zrobiliśmy po prostu swoje. Poniżej znajdziecie wszystkie statystyki, które ledwo co zmieściły się w odpowiednich rubrykach.

NLH - NAREW

Skład: Wytrykus (KroosDe Team) - Buczek (Highlife), Kulma (Fil-Pol), Pląska (Offside), Sieńko (FC Hash) - Kania (KroosDe Team), Wdowiński (AGD), Krajewski (AGD) - Kamiński (Highlife), Stępień (Fil-Pol), Sochocki (Fil-Pol). Zagrali także: Gawłowski (Marcova), Birek (JSJ).

W środę 14 sierpnia o godzinie 20:00 naszym kolejnym rywalem będzie Talent Warszawa. Jest to beniaminek B-Klasy, w którym występują doskonale znani z naszych rozgrywek Marcin Jackiewicz, Mateusz Gontarz, Karol Szulim czy Dawid Podleś. Niestety nasz skład będzie mocno zdziesiątkowany, ale liczymy, że ci którzy wybiegną na boisku dadzą z siebie wystarczająco dużo, byśmy mogli przeżywać następny awans. Oby tak było!

Serdecznie wszystkich zapraszamy na mecz, który odbędzie się na Stadionie Miejskim w Kobyłce, przy ulicy Napoleona 2A. Link do wydarzenia facebookowego jest TUTAJ. Liczymy na Waszą obecność, a kogo zabraknie na obiekcie, to wynik na żywo będzie mógł śledzić TUTAJ.

Komentarze użytkowników: