fot. © www.futboliga.pl

Szukasz rozgrywek na sztucznej trawie? Zapraszamy do Futboligi!

29 sierpnia 2019, 09:43  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Jeśli podoba Wam się Nocna Liga, to musicie wiedzieć, że równie profesjonalnie organizujemy rozgrywki na otwartej przestrzeni. I szukamy do nich nowych zespołów.

Futboliga to prężnie rozwijająca się liga, która liczy 20 drużyn podzielonych na dwa poziomy rozgrywkowe. Z NLH biorą w niej udział: Dar-Mar, Fil-Pol, Al-Mar, Ormed (jako FC Hash), In-Plus Marki, Wola Rasztowska, Na Fantazji, AS Marcova czy Sokoły Zielonka. Mecze są rozgrywane tylko w niedzielę, gramy 7 + bramkarz, 2x25 minut, oczywiście prowadzimy szczegółowe statystyki, są zapowiedzi, relacje, zdjęcia, video, cykliczne artykuły, magazyny, wywiady, liga typerów. Pozostałe informacje znajdziecie pod adresem www.futboliga.pl a z pełną ofertą zapoznacie się TUTAJ.

Wpisowe wynosi zaledwie 1250 zł za 9 kolejek + Puchar Ligi. Wszystkich informacji udzielamy mailowo (kontakt@futboliga.pl), przez FB lub telefonicznie (501-162-400).

Gorąco zachęcamy Was do polubienia naszych ósemek na Facebooku - TUTAJ. Warto być na bieżąco z rozgrywkami, w których znakomicie można wyszlifować formę na Nocną Ligę i które organizacyjnie z rundy na rundę zyskują na atrakcyjności. W dodatku niedługo nasze boisko zyska nową, sztuczną trawę, więc przyjemność z gry będzie jeszcze większa niż dotychczas. Serdecznie zapraszamy!

Komentarze użytkowników: