fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Znamy grupy turnieju NLH! Szykują się wielkie emocje!

20 listopada 2019, 19:44  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Wielkie emocje turniejowe już za kilka dni! Co prawda rekordu frekwencyjnego nie pobiliśmy, ale nie powiedzieliśmy w tej kwestii jeszcze ostatniego słowa. Na razie zespołów jest 46, co nie oznacza, że nie będzie kompletu.

Zacznijmy od najważniejszego - miejcie świadomość, że żadne losowanie grup nie nastąpiło. Jak co roku było to "układanie" według Waszych propozycji związanych z godzinami. Nie zdziwcie się więc, gdy w jednej stawce będą same mocne ekipy, a w innej teoretycznie słabsze. Bardzo byśmy chcieli ułożyć to według własnego widzimisię, ale podstawą było sprawić, byście mieli jak najmocniejsze kadry, bo to powoduje, że nikt nie powinien swojego udziału odwołać (co bardzo skomplikowałoby naszą sytuację). Zastrzegamy sobie jeszcze możliwość delikatnych korekt, ale wszystko w kontakcie z zainteresowanymi drużynami. Przypomnijmy, że trofeum broni In-Plus, który okazał się najlepszy rok temu. Z tego też powodu w weekend zagra u nas za darmo. Każdy zwycięzca najbliższej edycji, za rok również będzie mógł zapomnieć o wpisowym. 

Teraz najważniejsze - w górnym menu strony znajduje się pomarańczowa zakładka o nazwie NLH CUP 7. Znajdziecie tam TERMINARZ oraz dział LIVESCORE. W trakcie zmagań, po każdym meczu będziemy w nim uzupełniali wyniki. Możecie więc już dziś ustawić sobie to miejsce jako stronę główną swojej przeglądarki i w weekend odświeżać ją co mniej więcej 10 minut;) O tym kto awansował z grupy, ale też o innych ważnych sprawach będziemy informowali w wydarzeniu turniejowym na FB - TUTAJ. Pamiętajcie, by kliknąć tam opcję "biorę udział", dzięki czemu będziecie otrzymywali powiadomienia z ważnymi wiadomościami.

Ważna kwestia! W rozpisce umieściliśmy dwie drużyny No Name - celowo tak nazwane, a dodatkowe zaznaczone kursywą. Są to wolne miejsca. Jedno z nich mamy w grupie sobotniej (20:00 - 23:00), a jedno w niedzielnej (11:00 - 14:00). Mamy kilka drużyn zastanawiających się, więc jesteśmy przekonani, że uda nam się te dwie pozycje wypełnić. Jak tylko tak się stanie, zmiany naniesiemy w terminarzu. Jeśli chcielibyście nam pomóc w znalezieniu brakujących ekip, to zachęcamy do udostępnienia naszego wydarzenia.

Co do regulaminu - znajdziecie go TUTAJ. Gdyby coś było w nim dla Was niejasne, dajcie znać. Nad jego przestrzeganiem będą czuwali arbitrzy. W piątek i sobotę mecze będą sędziowane przez jednego arbitra, ale już przez CAŁĄ niedzielę sprawy w swoje gwizdki wezmą dwaj rozjemcy. Czyli dwie niedzielne grupy oraz cała dalsza faza zawodów odbędzie się pod czujnym okiem dwóch sędziów.

Jeśli chodzi o inne ważne kwestie - dla KAŻDEGO uczestnika fazy eliminacyjnej będziemy mieli coś na wzmocnienie koncentracji w postaci energetyka LFC. Napoje będą rozdawane kapitanom drużyn, po ich rejestracji na hali. Jak co roku gwarantujemy Wam też zdjęcia (drużynowe oraz z fazy ćwierćfinałowej, finałowej i rozdania nagród), darmową wodę (dystrybutor będzie stał na korytarzu, przed wejściem na halę), doskonały parkiet, muzykę, relacje w Radio FAMA Wołomin 94,7 FM, Wieściach Podwarszawskich oraz WWL24, puchary, medale, statuetki, nagrody i wszystko z czego nas znacie. Co do tych ostatnich, to są przewidziane nagrody rzeczowe dla najlepszego strzelca, zawodnika, bramkarza oraz dwóch graczy, którzy uzupełnią TOP 5 turnieju. Ale to nie wszystko - na zespoły z miejsc 1-4 czeka po wysiłku coś na ząb (po 2 pizze na drużynę), z kolei dla triumfatora będziemy mieli komplet koszulek piłkarskich Adidas Entrada. Gwarantujemy Wam również darmowe nadruki!

Przypominamy, że awans z części eliminacyjnej uzyskają dwie najlepsze ekipy z każdej stawki, które później utworzą kolejne cztero-zespołowe grupy. Gry będzie więc bardzo, bardzo dużo. Uprzedzając pytania - spotkania grup ćwierćfinałowych są specjalnie wymieszane, żebyście nie musieli grać mecz po meczu. Faza play-off, czyli ta od ćwierćfinałów (a więc mniej więcej od 19:00), będzie transmitowana na żywo z komentarzem. Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału YT - TUTAJ, dzięki czemu jak tylko pojawi się stream, otrzymacie powiadomienie.

Ważna sprawa - szatnie. Ponieważ na każdą grupę będziemy mieli do dyspozycji 4-5 szatni, to na pewno dojdzie do sytuacji, w której z jednej przebieralni będą korzystały dwie drużyny. W takich okolicznościach - na wszelki wypadek - radzimy NIE zostawiać tam cennych rzeczy. Oczywiście na terenie całego obiektu (i wokół niego) jest monitoring, ale... Nie ma co ryzykować ;)

Jeszcze jedno - obuwie. Nie zabraniamy nikomu gry w turfach (lub w jakimkolwiek innym modelu z małymi koreczkami), ale w takich butach nie będziecie odczuwali komfortu z gry (dotyczy to zwłaszcza modelu Adidas Mundial Team, który ma bardzo słabą przyczepność). Wyłącznie płaska podeszwa zapewni Wam pełną kontrolę nad tym co robicie na parkiecie. Miejcie to na uwadze przy podejmowaniu decyzji o wyborze obuwia - nie ryzykujcie zdrowiem swoim oraz przeciwników.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, błędów w terminarzu, gdyby coś działo się na trasie do Zielonki lub jeśli jednak nie wystartujecie w zmaganiach - informujcie! Numer 501-162-400 jest do Waszej dyspozycji 24 h na dobę! Jeśli okazałoby się, że jakiś zespół nie przyjedzie na zawody, chociaż nie zgłaszał nam żadnych problemów - może zapomnieć o udziale w jakichkolwiek innych, przez nas organizowanych (lub współorganizowanych) turniejach. Szanujmy czas innych! Życzymy powodzenia i do zobaczenia!

Komentarze użytkowników: