fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Polub naszego Facebooka i zasubskrybuj kanał!

30 listopada 2019, 18:26  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Strona www to nie jedyne źródło wiadomości o Nocnej Lidze. By być na bieżąco ze wszystkim co robimy, warto śledzić pozostałe nasze kanały informacyjne.

Chodzi nam oczywiście o profil na Facebooku i kanał na YouTube. Link do naszej facebookowej społeczności znajdziecie TUTAJ. Kliknięcie opcji "lubię to" nie do końca załatwia jednak sprawę. Często jest tak, że w dobie innych informacji nasze artykuły mogą Wam umykać. By nic Was nie ominęło, zachęcamy do włączenia obserwowania strony i zaznaczenia opcji, byście otrzymywali powiadomienie, gdy tylko dodamy coś nowego. Jak to zrobić - prezentuje obrazek.

obserwowanie

To nie wszystko. Obok opcji wymienionej wyżej, jest też ta pod tytułem "Więcej". Klikając na nią możecie zaprosić swoich znajomych do polubienia naszego fanpejdża. Może ktoś dzięki temu zainteresuje się rozgrywkami? A może zachęcicie do polubienia kogoś z drużyny, kto nie wie o istnieniu naszego profilu?

zaprosznajomych

W tym momencie na Facebooku mamy 6298 polubień. To jeden z najlepszych wyników, jeśli chodzi o amatorskie rozgrywki w Polsce. Czas pobić kolejną granicę. Prosimy abyście sprawdzili czy aby NA PEWNO macie polubiony profil. Bo znamy przypadki, że osoby od dawna u nas grające miały przeświadczenie uczestnictwa w naszej facebookowej społeczności, a okazywało się, że wcale tak nie było...

Dysponujemy również kanałem na portalu YouTube. Tam nasze filmy zgromadziły już ponad 480 tysięcy wyświetleń i mamy również 1258 subskrybentów. Chcecie oglądać nasze materiały, zanim poinformujemy o ich publikacji? Nic prostszego - link do kanału znajduje się TUTAJ. Warto to zrobić, bo magazyny będą się tam ukazywały znacznie wcześniej niż na stronie. Subskrybując kanał będziecie również informowani (za pomocą powiadomień) o transmisjach na żywo!

Pamiętajcie także o polubianiu pojedynczych artykułów jakie wrzucamy na Facebooka czy stronę. Dzięki temu ich zasięg jest znacznie większy i docieramy do jeszcze większej liczby uczestników lub potencjalnych uczestników. Z góry dziękujemy za pomoc!

Komentarze użytkowników: