fot. © www.shutterstock.com

Plan transmisji LIVE na pierwszą kolejkę + ogłoszenie

2 grudnia 2019, 16:48  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

W tym sezonie nie będziecie musieli czekać na pierwsze streamy tak długo jak rok temu. Co więcej - zaczynamy naprawdę z grubej rury!

Na ten tydzień planujemy łącznie aż SZEŚĆ transmisji. Dwie we wtorek, dwie w środę i dwie w czwartek. Jedynie dziś nic na naszym kanale YT nic nie obejrzycie, ale jest to związane wyłącznie z tym, że po prostu nie znamy większości zespołów czwartej ligi i potrzebujemy czasu, by komentarz nie brzmiał na zasadzie: "zawodnik z numerem 8 podał do zawodnika z numerem 7". Gdy nasza wiedza będzie większa, to mecze poniedziałkowe również znajdą się w naszej "ofercie".

Grafik na pozostałe dni wygląda tak:

wtorek, 3 grudnia

godzina 22:15 - Adrenalina vs Al-Mar 2 (współkomentarz: Marcin Zaremba)

godzina 23:00 - Spoko Loko vs N-BUD (współkomentarz: Mateusz Lewandowski)

środa, 4 grudnia

godzina 22:15 - Ryńscy vs Auto-Delux (współkomentarz: Bartek Kamiński)

godzina 23:00 - Vitasport vs MK-BUD (współkomentarz: Bartek Kamiński)

czwartek, 5 grudnia

godzina 21:30 - Ostropol vs Progresso (współkomentarz: Paweł Szymańczuk)

godzina 22:15 - In-Plus vs Łabędzie (współkomentarz: Marcin Rychta)

Wiemy, że zwłaszcza we wtorek i środę godziny są mało przystępne, ale chcemy sprawdzić kilka rzeczy. Po pierwsze - jak będzie wyglądał łączony stream dwóch meczów oraz jaka będzie widownia spotkań właśnie o tak późnej porze. Poza tym - chcemy wykorzystać moment, kiedy nie będzie grała Liga Mistrzów i Liga Europy. Bo wiadomo, że wtedy liczba widzów automatycznie się zmniejsza. 

UWAGA! Żeby ułatwić Wam znalezienie linku do streama, w prawej kolumnie strony, w dziale "NLH NA YOUTUBE" wystarczy że klikniecie na PLAY a potem na tytuł linku i zostaniecie przeniesieni na stronę YouTube z transmisją. Przypominamy, że jeśli dany mecz jest transmitowany, to na stronie głównej nie macie co sprawdzać wyniku na żywo. Pojawi się tam jedynie rezultat końcowy.

A propos kwestii technicznych - we wtorek zadebiutuje nasza nowa kamerka GoPro dla obrazu ogólnego. Zestawy słuchawkowe były już w użyciu podczas NLH CUP i sprawdziły się świetnie, bo wreszcie nie było problemów, że ktoś mówi ciszej a ktoś głośniej. Natomiast kwestia drugiej kamery (używanej do wywiadów) oraz czasu gry - z tym musimy jeszcze chwilkę poczekać. Na razie działamy wg sprawdzonego schematu, a testy nowych funkcji odbędą się w wkrótce.

Jeszcze jedna ważna sprawa - szukamy komentatorów! Ba - szukamy też osób, które chciałyby poprowadzić całą transmisję. Jeśli czujecie się na siłach, macie czas wieczorami, chcielibyście się sprawdzić - zapraszamy. To naprawdę nie jest takie trudne ;)

Komentarze użytkowników: