fot. © www.planarstudio.pl

Wybierz najładniejszą interwencję grudnia!

9 stycznia 2020, 12:29  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zdążyliście już podjąć decyzję odnośnie najładniejszego gola i pudła w grudniu. Czas na ostatnie głosowanie - wybór interwencji miesiąca.

Zaczynamy klasycznie od zasad - głosujecie oczywiście na Facebooku NLH - a dokładnie w artykule TUTAJ, gdzie należy po prostu polubić imię i nazwisko autora najładniejszej interwencji, które znajduje się w komentarzu. Liczą się również inne ikony emoji, czyli np serce, śmiech, etc.

Łącznie do wyboru macie aż sześć parad, bo właśnie tyle spłynęło do nas zgłoszeń. Nie chcieliśmy, by ktokolwiek był poszkodowany, a w jednym przypadku (chodzi o interwencję Bartka Muszyńskiego), zaproponował nam ją Jarek Lubelski ze Spoko Loko. Być może nie wszystkie z tych interwencji należą do najbardziej spektakularnych, ale po pierwsze - to tylko zabawa, a po drugie - każdy mógł zgłosić swoją obronę. My doceniamy zaangażowanie tych, którzy postanowili się do nas zgłosić. A oto pełna lista:

1. Michał Krawczyk (AutoSzyby)

2. Kamil Majewski (Na Fantazji)

3. Bartek Muszyński (N-BUD)

4. Mateusz Perzanowski (Łabędzie)

5. Czarek Szczepanek (Al-Mar 2)

6. Michał Kaźmierski (Maximus)

Łącznie do walki o interwencję sezonu trafią trzy parady - z grudnia, stycznia i lutego. Dla tego golkipera, który okaże się autorem najbardziej spektakularnej obrony trzynastej edycji będzie oczywiście nagroda i statuetka.

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w sobotę, 11 stycznia o godzinie 20:00! Zachęcamy do wzięcia udziału!

Komentarze użytkowników: