fot. © www.shutterstock.com

Live z meczów Ostropol - Offside, Dar-Mar - Progresso i Łabędzie - Bad Boys

10 stycznia 2020, 01:48  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

W czwartkowy wieczór chyba udowodniliśmy, że potrafimy przeprowadzić również długą, a jednocześnie udaną transmisję. Z kolei liczba widzów świadczy o tym, że chyba dobrze się przy niej wczoraj bawiliście.

Całkowite wyniki spłyną do nas dopiero rano, ale! Na pewno wczorajszym stream zebrał najwięcej pozytywnych głosów ze wszystkich dotychczasowych transmisji. Bardzo za nie dziękujemy. Podobnie jak za subskrypcje, których wpadło nam blisko 20. To wszystko cieszy, tak samo jak liczba komentarzy na czacie i możliwość interakcji z jego uczestnikami. Pod względem technicznym chyba też wszystko poszło gładko, a że i mecze dopisały, to chyba ciężko się po wczorajszym do czegokolwiek przyczepić. Oby tak zawsze!

Bardzo dziękujemy Adamowi Baranowi i Bartkowi Kamińskiemu za współkomentarz. Chwalić ich nie będziemy, bo wiadomo, że świetnie sobie radzą w tej roli. Cieszymy się, że poświęcili swój czas i zechcieli ubogacić materiał swoimi opiniami.

A jeśli ktoś chciałby obejrzeć jeszcze raz (lub po raz pierwszy) transmisję z wczoraj, to video znajduje się poniżej. Polecamy włączenie opcji HD!

Komentarze użytkowników: