fot. © www.planarstudio.pl

Interwencja Kamila Majewskiego najładniejsza w grudniu!

12 stycznia 2020, 12:14  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zabawa w paradę miesiąca miała swoją dramaturgię. Bo dosłownie na kilka minut przed końcem głosowania, zmienił się lider. Walka zaczęła się więc na nowo.

Rywalizacja między Kamilem Majewskim a Michał Kaźmierskim była niezwykle zacięta. Ten pierwszy mógł nawet liczyć na wsparcie oficjalnego profilu Legii Warszawa czy też rzecznika prasowego stołecznego klubu Izabeli Kruk (potwierdzenie na dole) i wydawało się, że łatwo zgarnie przepustkę do decydującej rozgrywki. Ale wczoraj elektorat Michała Kaźmierskiego mocno się zmobilizował i w pewnym momencie wyprzedził nawet zawodnika Fantazyjnych. W porę nastąpiła jednak rekontra i to właśnie popularny "Maja" zgarnął bilet do wielkiego finału. Równo o godzinie 20:00 wyniki były następujące - Kamil Majewski 168 polubień, a Michał Kaźmierski 156. Brawa dla obydwu za rywalizację i aż szkoda, że awansować mógł tylko jeden z nich.

Kamil Majewski

W tym momencie brakuje nam jeszcze dwóch uczestników wielkiego finału. Ich wybierzecie w miesiącu lutym oraz marcu. A później już tylko kluczowa rozgrywka i wtedy też dowiemy się, do kogo trafi statuetka i nagroda.

Na koniec bardzo dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Polubień oraz udostępnień było bardzo dużo, więc liczymy na podobną aktywność przy okazji kolejnych głosowań. Mniej więcej na początku lub w połowie lutego przystąpimy do wyboru najładniejszej interwencji miesiąca stycznia.

Komentarze użytkowników: