fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybraliśmy najlepszych graczy 4.kolejki!

12 stycznia 2020, 17:44  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Widzimy, że powoli zerkacie w moduł "5 kolejki", by sprawdzić jakie nazwiska trafiły do naszego notowania tym razem. Nie będziemy Was dłużej trzymać w niepewności.

Pierwsza noworoczna kolejka nie obfitowała w spektakularne występy indywidualne. Nawet zawodnicy, którzy zwykle zdobywają wiele goli lub notują wiele asyst, tym razem nie byli tak skuteczni jak zawsze. To otworzyło furtkę dla zawodników, którzy nie mają może spektakularnych liczb, ale w mijającym tygodniu zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Oto i oni:

najlepszym zawodnikiem 4.kolejki I ligi został... MARCIN CZESUCH! Łabędzie wygrywają pierwszy mecz w sezonie, gdzie wychodzą przy okazji z dość dużych opresji, bo przegrywali z Bad Boys już 0:2. Ostoją tego zespołu jak zwykle był Marcin, który przerwał niezliczoną liczbę akcji rywali, a w dodatku dorzucił aż trzy asysty. I byłoby ich jeszcze więcej, gdyby koledzy byli skuteczniejsi. Dziś można gdybać, czy z nim w składzie Łabędzie nie powalczyłyby w trzeciej kolejce z Progresso, ale tamten mecz na pewno pokazał, ile ten gracz znaczy dla swojego zespołu.

4 kolejka I liga

najlepszym zawodnikiem 4.kolejki II ligi został... SEBASTIAN BORKOWSKI! Tutaj także doceniamy tych, którzy po raz pierwszy w trzynastej edycji zaznali smaku zwycięstwa. Ryńscy dość pewnie wypunktowali Ormed, a sygnał do ataku dał Sebastian Borkowski. To jego gol wprowadził zespół na autostradę do sukcesu, a oprócz tego również w obronie stanowił on zaporę nie do przejścia dla podopiecznych Piotrka Dudzińskiego. Brawo!

4 kolejka 2 liga

- najlepszym zawodnikiem 4.kolejki III ligi został... MICHAŁ KUR! Trochę się zdziwiliśmy widząc w składzie Al-Maru 2 Michała, który z racji kilku urazów, być może hali powinien unikać. Ale jak na razie - odpukać! - zdrowie temu graczowi dopisuje, podobnie jak forma. Przeciwko Na Fantazji zaliczył on bardzo dobre zawody, był aktywny zarówno w obronie, jak i ataku i oby tę dyspozycję udało mu się utrzymać do końca sezonu.

4 kolejka 3 liga

- najlepszym zawodnikiem 4.kolejki IV ligi został... DANIEL WOŹNIAK! Bad Boys długo w tym sezonie nie mogli się przełamać, ale wreszcie wzięli się do roboty. Wygrana nad Bud-Marem przyszła raczej łatwo, chociaż nie sposób przewidzieć, czy podobnie byśmy pisali, gdyby nie kilka ważnych goli Daniela Woźniaka. Pod nieobecność dwóch swoich braci to on musiał wziąć na swoje barki odpowiedzialność za liczbę strzelonych bramek przez Złych Chłopców i jak widać po statystykach, nie zawiódł. Trzy gole, dobra gra i miano MVP poniedziałkowego wieczoru. Gratulujemy!

4 kolejka 4 liga

Oczywiście dla wszystkich najlepszych zawodników przygotowaliśmy nagrody! W tym sezonie gracze mają do wyboru: voucher na zestaw burger + frytki do Krowa i Kurczak Grill Bar (mieszczącym się niedaleko hali), voucher do restauracji Cubana na 50 zł oraz podwójne zaproszenie do Kina Helios w Galerii Wołomin na dowolny seans. Nagrody są łącznie cztery, bo na każdą kolejkę mamy przygotowane dwa vouchery do Krowy i Kurczaka. Hierarchia jest taka, że najpierw wybiera najlepszy gracz pierwszej ligi, a później kolejnych poziomów, z kolei MVP czwartej ligi musi się zadowolić tym, co zostanie. W sprawie odbioru nagród prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku Nocnej Ligi lub mailowo.

Wszystkim pozostałym wybranym również serdecznie gratulujemy! W profilach indywidualnych już pojawiła się informacja, że znalazło się dla Was miejsce w TOP 5. A kolejne notowanie za tydzień.

Komentarze użytkowników: