fot. © www.planarstudio.pl

Grzegorz Dąbała typuje 5.kolejkę IV ligi!

13 stycznia 2020, 00:10  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Powoli, w każdej lidze rozpoczyna się końcowe odliczanie. A jednym z meczów, który będzie miał strategiczne znaczenie dla układu tabeli na najniższym szczeblu, będzie dzisiejsza rywalizacja Las Vegas z Copa FC.

Podobnie o spotkaniu z godziny 22:15 myśli Grzesiek Dąbała. Kapitan Las Vegas na pewno kalkuluje, że przy wygranej jego zespołu, jemu i kolegom otworzy się autostrada do awansu. To swego rodzaju nowość dla Grześka, bo gdy w poprzednim sezonie reprezentował barwy Pioruna, to ta ekipa była jedynie ligowym średniakiem. Czy Las Vegas pokaże dziś klasę? Wkrótce się dowiemy! A poniżej zapraszamy do lektury zapowiedzi, jakie przesłał nam przedstawiciel drugiej obecnej drużyny tabeli czwartej ligi.

                                                               Grzegorz Dąbała

Bud-Mar Słupno (8) - HandyMan Elewacje (10) (TYP GRZEŚKA - X) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Naprzeciw siebie staną drużyny, które do tej pory nie zdobyły jeszcze punktów. I w tym pojedynku myślę, że może paść pierwszy remis w tym sezonie w czwartej lidze. Sądzę, że zarówno Bud-Mar jak i HandyMan prezentują dosyć podobny poziom, będzie to wyrównany mecz a zwycięzcy nie będzie nam dane poznać.

AutoSzyby (4) – AKS Elektro (9) (TYP GRZEŚKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

W tym pojedynku moim zdaniem górą będą AutoSzyby. Mają odpowiednią jakość, by uporać się bez większych problemów z drużyną AKS. AKS w ostatniej kolejce co prawda postawił się Las Vegas w pierwszej połowie, ale druga połowa pokazała, że ta ekipa ma problem z wytrzymaniem 40 minut z lepiej zorganizowanym przeciwnikiem.

Maximus (5) – Joga Bonito (7) (TYP GRZEŚKA - X) (TYP ORGANIZATORA - X)

Z jednej strony mamy tutaj Maximusa, który posiada doświadczenie w rozgrywkach w Nocnej Lidze i będzie chciał się podnieść po ostatniej porażce z AutoSzybami. Z drugiej strony Joga Bonito, która debiutuje w tym sezonie w NLH. Joga zaczęła ligę od zwycięstwa, następnie zanotowała komplet trzech porażek. Należy pamiętać jednak, że grała w tych spotkaniach z samą czołówką ligi. Myślę, że Jogę stać na wyrównany bój z Maximusem i w tym spotkaniu może paść remis.

Las Vegas (2) - Copa FC (3) (TYP GRZEŚKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X)

O 22:15 spotkają się dwie drużyny, które do tej pory zanotowały komplet zwycięstw. Będzie to na pewno ważny pojedynek dla końcowego układu tabeli. Myślę, że w obydwu drużynach jest dużo jakości i będzie to emocjonujące spotkanie. Z tego co czytałem, część zawodników Copa FC ma doświadczenie z trzeciej ligi, co powoduje, że na pewno będzie to wymagający rywal. Mimo wszystko mam nadzieję, że mojej drużynie uda się sprostać zadaniu i to Las Vegas zdobędzie trzy punkty.

Moja Kamanda (1) – Bad Boys 2 (6) (TYP GRZEŚKA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Lider podejmuje spadkowicza z trzeciej ligi. Bad Boys 2 wystartowali dosyć słabo, ale już w trzeciej kolejce postawili się Copie a w ostatniej spokojnie uporali się z Bud-Marem. Mimo zwyżki ich formy Moja Kamanda to na pewno faworyt rozgrywek czwartej ligi i zadanie przed Bad-Boys 2, by urwać chociaż jeden punkt będzie niezwykle trudne do zrealizowania. Wydaje mi się, że nie będzie tutaj jednak niespodzianki i Kamanda po raz kolejny dopisze sobie w tabeli całą pulę.

UWAGA! Z racji tego, że dziś prawdopodobnie będziemy robili zdjęcia indywidualne i drużynowe, oraz stransmitujemy kilka spotkań, ostatnie mecze mogą się rozpocząć z opóźnieniem.

Komentarze użytkowników: