fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Facebookowy typer - 5.kolejka

13 stycznia 2020, 11:45  |  Kategoria: Liga Typerów  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Wyniki meczów wciąż potrafią Was zaskoczyć, bo przed tygodniem nikomu nie udało się wygrać naszego typera. A teraz poziom trudności będzie chyba jeszcze wyższy.

Na początku przypomnijmy zasady - konkurs przeznaczony jest dla wszystkich uczestników i kibiców rozgrywek. Co należy zrobić? Przede wszystkim musicie wejść w nasz facebookowy artykuł, czyli TUTAJ i wpierw go polubić. Następnie Waszym zadaniem będzie wytypowanie w komentarzu (na zasadzie 1 X 2, gdzie: 1 to zwycięstwo gospodarzy, X - remis, 2 - zwycięstwo gości) wyników czterech przedstawionych na grafice spotkań. Kto jako pierwszy wytypuje ten czwórmecz prawidłowo, otrzyma bonus do forBET w wysokości 30 zł! Druga w kolejności osoba dostanie bonus 20 zł, a WSZYSTKIE pozostałe, którym również uda się poprawnie wskazać potencjalnych triumfatorów otrzymają po 10 zł. Nic prostszego, prawda?

Typowanie 5 kolejka

Możliwość typowania kończy się wraz z datą i godziną rozpoczęcia pierwszego spotkania. Czyli w tym przypadku macie czas do dziś, do godziny 22:15. W zabawie nie biorą udziału edytowane komentarze. Zapraszamy do udziału!

Komentarze użytkowników: