fot. © www.shutterstock.com

Live z meczów Maximus - Joga, Las Vegas - Copa FC, Moja Kamanda - Bad Boys2

14 stycznia 2020, 01:59  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Za nami kolejny trzymeczowy stream ze spotkań NLH. Tym razem gościliśmy na czwartej lidze, której zawodnicy pokazali, że też potrafią zaserwować emocje od pierwszej do ostatniej minuty.

Poniedziałkowe mecze wciągnęły również dużą rzeszę fanów futsalu. Dawno nie widzieliśmy, by w jednym momencie oglądało nas ponad 250 osób jednocześnie, a łącznie film miał ponad 3,5 tys wyświetleń (a te liczby jeszcze mocną wzrosną). Zanotowaliśmy również skok subskrypcji o prawie 60, co jak na 2,5h streamowania jest świetnym wynikiem. Tym samym nasz plan, by dobić do 1500 subskrypcji przed końcem sezonu wydaje się być jak najbardziej do zrealizowania. Fajne jest również to, że wszystkie trzy potyczki jakie pokazaliśmy były ciekawe, nie zabrakło w nich bramek a wszystko odbyło się w duchu fair-play. Obeszło się też bez problemów z internetem;) Czego chcieć więcej?

Bardzo dziękujemy Adamowi Baranowi (przedstawiać nie trzeba) oraz debiutantom w roli współkomentatorów - Łukaszowi Trąbińskiemu i Mateuszowi Marcinkiewiczowi, za wczorajszy wieczór i słowne wsparcie podczas transmisji. Adam to w tym temacie absolutny top, natomiast pozostała dwójka zaliczyła obiecujące debiuty za mikrofonem i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś dadzą się namówić na powtórkę.

A jeśli ktoś chciałby obejrzeć jeszcze raz (lub po raz pierwszy) transmisję z wczoraj, to video znajduje się poniżej. Polecamy włączenie opcji HD!

Komentarze użytkowników: