fot. © www.jankescar.pl

JankesCar sponsorem generalnym Nocnej Ligi!

18 stycznia 2020, 13:22  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Dopinanie szczegółów trochę trwało, ale możemy już oficjalnie zakomunikować, że firma JankesCar została sponsorem generalnym rozgrywek Nocnej Ligi! Kontrakt został podpisany do końca sezonu, z możliwością przedłużenia na kolejne.

Zacznijmy od tego, iż bardzo się cieszymy, że to co robimy cieszy się zaufaniem. Stronę odwiedza mnóstwo osób, coraz więcej widzów ogląda nas na kanale YT, a to powoduje, że wiele firm patrzy na nas jako świetne miejsce do promocji swojego produktu czy usług. Właśnie w ten sposób udało się nawiązać współpracę z JankesCar - firmą specjalizującą się w imporcie aut, motocykli a nawet łodzi z USA i Kanady. JankesCar są na tym rynku bardzo mocnym graczem, cechuje ich rzetelność, profesjonalizm i skuteczność. Piszemy to nie tylko na kanwie tego, co przeczytaliśmy na ich stronie, ale też znamy jednego z pracowników i to powoduje, że z pełną odpowiedzialnością możemy napisać, że tej firmie można zaufać. Tak jak wspomnieliśmy na wstępie - umowa będzie obowiązywała do końca sezonu, baner JankesCar już pojawił się na stronie a będzie on również widoczny podczas transmisji na żywo oraz na hali. 

Nie oczekujemy oczywiście, że nagle wszyscy zdecydujecie się na zakup auta z USA, aczkolwiek być może wielu z Was taki amerykański sen ma w planach. Z racji współpracy będziecie mogli liczyć na bardzo przyjemną zniżkę od naszego sponsora. A chcąc w większym stopniu zapoznać się ze szczegółami działalności JankesCar, zachęcamy Was do odwiedzenia ich oficjalnej strony oraz polubienia profilu na FB.

oficjalna strona JankesCar - https://www.jankescar.pl/

oficjalny profil FB - https://www.facebook.com/jankescar/

Poniżej zostawiamy Wam jeszcze kontakt do Grześka Pańskiego, osoby która nadzorowała proces współpracy i chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące firmy oraz zakresu jej działalności. Przy okazji bardzo dziękujemy Grześkowi (nota bene - zawodnikowi Ryńskich Development), który był inicjatorem całego przedsięwzięcia.

Grzegorz Pański - 784076766, biuro@jankescar.pl

Mamy nadzieję, że obydwie strony będą zadowolone z połączenia sił a dzień dzisiejszy będzie jedynie początkiem naszej wieloletniej współpracy.

Komentarze użytkowników: