fot. © www.planarstudio.pl

Michał Antczak typuje 8.kolejkę II ligi!

5 lutego 2020, 01:44  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Dziś w drugiej lidze wiele może się wyjaśnić. Chociaż oczywiście nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby kilka znaków zapytania drużyny zostawiły również na ostatnią kolejkę. 

Sytuacja w czubie tabeli jest bardzo klarowna - jeśli Vaveosport (czyli do niedawna Vitasport) pokona Marcovę, a Tuba upora się z Auto-Delux, to poznamy dwóch uczestników pierwszej ligi na przyszły sezon. Ale to nie będzie formalność, co potwierdza choćby Michał Antczak. Kapitan Mediki nie wierzy co prawda, by Delux mogło zrobić krzywdę "Juniorom", ale w ostatnim meczu dnia stawia na Fioletowych. O ile jednak tutaj nic go nie kosztuje pomyłka, to porażka jego zespołu ze StimaWell, może być gwoździem do trumny Multi. Jeśli więc ten zespół nie zostawi dziś na parkiecie wszystkiego co ma, to chyba nie będzie dla niego ratunku. A jak Michał obstawia inne środowe potyczki? Sprawdźmy!

                                                               Michał Antczak

AGD Marking (4) - Ryńscy Development (6) (TYP MICHAŁA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Pomimo matematycznych szans na awans AGD jest zdecydowanym faworytem w meczu z Ryńskimi. Przypuszczam, że zobaczymy otwarte spotkanie z dużą ilością sytuacji i bramek. A zwycięsko z boiska będą schodzili zawodnicy ze Słupna.

NzP (8) – Ormed Zielonka (10) (TYP MICHAŁA - X) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Mecz o być albo nie być dla zawodników z Zielonki. Tylko zwycięstwo pozwoli Ormedowi liczyć się w walce o pozostanie w drugie lidze. NzP również nie może być pewne swojej przyszłości. Przewiduje bardzo wyrównany mecz, gdzie walka będzie toczyła się głównie w środku pola a sytuacji bramkowych będzie jak na lekarstwo. O zwycięstwie jednej bądź drugiej drużyny może zdecydować jedna sytuacja, jeden błąd lub geniusz któregoś z zawodników.

Tuba Juniors (2) – Auto-Delux Kobyłka (7) (TYP MICHAŁA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X)

Inny wynik niż wysokie zwycięstwo zawodników Tuby będzie dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Widząc ich determinację i zaangażowanie w meczu z Marcovą nie wyobrażam sobie, żeby mogli w tym spotkaniu stracić jakiekolwiek punkty.

StimaWell Zielonka (5) - Multi-Medica (9) (TYP MICHAŁA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Kolejny mecz tego dnia drużyn walczących o utrzymanie. Pomimo, że zawodnicy Stimy posiadają w swoim dorobku dziewięć punktów, ich sytuacja wciąż stoi pod znakiem zapytania. Z kolei moja drużyna notuje katastrofalny sezon, ale liczę, że w ostatnich dwóch meczach zmobilizujemy się, zdobędziemy komplet punktów i będziemy mogli się cieszyć z pozostania w lidze. Zapowiada się wyrównany i pełen walki mecz, gdzie szanse oceniam 50 na 50.

AS Marcova (3) – Vaveosport (1) (TYP MICHAŁA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X)

Hit dnia! Spotykają się drużyny z trzeciego i pierwszego miejsca w tabeli. Marcova po kapitalnym meczu przegrała tydzień temu, ale pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Natomiast zawodnicy Vaveosport pewnie wypunktowali drużynę AGD. W tym meczu ciężko wskazać faworyta. Liczę na zwycięstwo Marcovy co spowoduje, że dopiero ostatnia kolejka zdecyduje, które drużyny awansują do pierwszej ligi, a kto obejdzie się smakiem.

Komentarze użytkowników: