fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Bardzo ważne informacje!

5 lutego 2020, 16:20  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Prosimy by zapoznać się z poniższymi wiadomościami dotyczącymi najbliższego okresu, jak również mającymi na celu wyjaśnić pewne kwestie.

Po pierwsze - przypominamy, że do czwartku do końca dnia jest możliwość zasugerowania, kiedy najbardziej pasuje Wam zagrać w Pucharze Ligi. Jak ustalimy grafik, to nic już nie zmienimy, a jeżeli dojdzie do sytuacji, że jakiś zespół nie napisze nam, że odpuszcza temat, a nie przyjedzie na mecze po ustaleniu terminarza, to wyciągniemy konsekwencje. Mamy jeszcze czas, by zaprosić kilka drużyn z zewnątrz, także prosimy o refleksję.

Co do finałów Pucharu Ligi (które odbędą się w drugim tygodniu ferii), to możemy zakomunikować, że NA PEWNO nie odbędzie się on w środę 19 lutego. Na hali będzie wtedy koncert. Prawdopodobnie już we wtorek zaczną się przygotowania do tegoż koncertu, z kolei w czwartek będzie sprzątanie. Tym samym finał PL musimy rozegrać w poniedziałek 17 lutego, ewentualnie w piątek 21 lutego. 

Po drugie - wreszcie udało nam się poprawnie obsadzić moduł obsługujący filmy z YouTube. Dzięki temu wchodząc w menu główne i klikając na VIDEO dostaniecie możliwość obejrzenia na stronie najnowszych materiałów multimedialnych. Jest tam również przycisk, dzięki któremu możecie nasz kanał zasubskrybować oraz wyszukiwarka, by znaleźć konkretny materiał. Ogólnie zależało nam, by głównie osoby spoza ligi, nie orientujące się że mamy kanał YT, wiedziały że nagrywamy filmy, że robimy skróty, przeprowadzamy transmisje. Każdego z Was zachęcamy do przetestowania tego menu. Niedługo popracujemy nad menu GALERIA a pewnie w przerwie między sezonami uzupełnimy treść w REPREZENTACJA i HISTORIA.

A skoro byliśmy już przy transmisjach - informujemy, że w dniu dzisiejszym tj 5 lutego transmisji NIE BĘDZIE. Mariusz, który je realizuje - wyjeżdża, osoba która potrafiłaby to obsłużyć za niego akurat dziś nie może do nas wpaść i niestety tego nie przeskoczymy. Jeśli chodzi o jutro, to może się skończyć podobnie, ale tutaj sprawa nie jest przesądzona. Informujemy też, że takie drużyny jak Ormed czy NetServis, które jeszcze nie miały okazji zobaczyć siebie w relacji LIVE - w ostatniej kolejce ich mecze potraktujemy w tej kwestii priorytetowo.

Kolejna sprawa - uwzględniliśmy wniosek zespołu Dar-Mar o redukcję kary za ostatnie wykroczenie, jakiego dopuścił się zawodnik tej ekipy - Marcin Krucz. Przypomnijmy - pierwotnie ukaraliśmy go dwoma meczami pauzy oraz zakazem udziału w Pucharze Ligi. Ostatecznie zdecydowaliśmy jednak, że kara ta będzie wynosiła jeden mecz (czyli na spotkanie z Offsidem). ALE! Zgodnie z ustaleniami między obydwiema stronami, jeżeli ww zawodnik dopuści się podobnego zachowania w przyszłości, czyli obrazy zawodnika drużyny przeciwnej, własnej czy sędziego (bez względu na to czy w lidze czy w Pucharze Ligi), nastąpi kara dożywotniego zawieszenia.

I jeszcze jedno wyjaśnienie - z racji zmiany sponsora, zespół Vitasport.pl od teraz nazywa się Vaveosport. W tabeli znajduje się już poprawna nazwa drużyny, jak również nowy herb. A właśnie! Co do tabeli - prosimy nie sugerować się jej błędnymi wynikami, w sytuacji gdzie wygraliście mecz z drużyną, z którą macie tyle samo punktów, a mimo to jesteście niżej w hierarchii. Wynik spotkania bezpośredniego jest ważniejszy niż bilans bramkowy i na finał sezonu wszystkie tabele zostaną skonfigurowane poprawnie. 

Aha, i tak zupełnie na koniec - błahostka. Nie wiemy czy to wina podajnika czy czegoś innego, ale podczas wyciągania kubeczków zdarza się że zamiast jednego, niektórzy biorą kilka naraz - czasami nawet pięć lub więcej. Zwróćcie na to uwagę - wyjmijcie te z których nie pijecie i wrzućcie je od góry z powrotem do podajnika. Z góry dziękujemy za współpracę ;)

Komentarze użytkowników: