fot. © www.planarstudio.pl

Wiktor Gajewski typuje 8.kolejkę I ligi!

6 lutego 2020, 01:11  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Chyba wszyscy zadają sobie pytanie, czy dziś In-Plus w końcu wygra mecz na tyle pewnie, by nie być uzależnionym od wyniku Offside. Bo jeśli nie, to kolejnej szansy od losu może już nie dostać.

Tak naprawdę to ani sytuacja w górze ani w dole ligowej hierarchii nie jest wyjaśniona. Pewnie jakieś wątpliwości zostaną rozwiane już za kilkanaście godzin i niektóre drużyny będą mogły głęboko odetchnąć, a innym przyjdzie jeszcze bardziej zamartwiać się o swój los. Zespołem któremu nie grożą "ani puchary" ani spadek jest Fil-Pol. Ale znamy tę drużynę i wiemy, że będzie chciała za wszelką cenę kontynuować serię spotkań bez porażki. Wiktor Gajewski widzi to podobnie, a jego fizyczne starcia z dobrze zbudowanymi zawodnikami Progresso mogą być ozdobą spotkania. A jaki Wiktor przygotował nam całościowy scenariusz na czwartkowy wieczór? Dowiedzmy się!

                                                               Wiktor Gajewski

Łabędzie Na Detoxie (8) - Al-Mar Wołomin (6) (TYP WIKTORA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Dla Łabędzi będzie to ważny mecz o utrzymanie w pierwszej lidze. Jeśli drużyna Macieja Pietrzyka pojawi się w pełnym składzie, to Al-Mar będzie miał trudny orzech do zgryzienia. Natomiast Marcin Rychta oraz jego ekipa w ostatnich dwóch meczach zebrała komplet punktów z wcale niełatwymi przeciwnikami, więc nie sądzę żeby dali sobie lekko wyrwać to zwycięstwo. Moim zdaniem triumf w tym meczu przypadnie Al-Marowi, choć walka będzie trwała do samego końca.

In-Plus Marki (2) – Bad Boys Ostrówek (9) (TYP WIKTORA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

W kolejnym meczu zmierzą się pretendent do mistrza pierwsza ligi z ekipą, dla której ten mecz będzie równie ważny, gdyż od niego może zależeć czy pozostaną w czołówce zielonkowskich zmagań. In-Plus po ostatnim spotkaniu z Dar-Marem nie może pozwolić sobie na drugą porażkę z rzędu, bo konsekwencją byłby zapewne koniec walki o fotel lidera. Tymczasem dla zespołu z Ostrówka wygrana mogłaby okazać się kartą przetargową, ale musieli by zostawić na boisku nie tylko umiejętności, ale również całe serce. Patrząc jednak na ilość punktów oraz dotychczasowe wyniki obu drużyn obstawiam wygraną Księgowych.

Offside (1) – Dar-Mar Kobyłka (3) (TYP WIKTORA - X) (TYP ORGANIZATORA - 1)

To chyba jedno z najciekawszych spotkań tej kolejki. Z jednej strony mamy Offside, który w chwili obecnej nie przegrał żadnego meczu i celuje w mistrza pierwszej ligi, a z drugiej Dar-Mar, który w ostatnim czasie dysponuje bardzo dobrą formą. Mecz zapowiada się na naprawdę wyrównany i pełen emocji, dlatego w zestawieniu Offside - Dar-Mar obstawiam remis!

KroosDe Team (4) - Ostropol (10) (TYP WIKTORA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Chociaż Ostropol potrafi zaskoczyć i już nie raz to zrobił, to w obecnym sezonie nie idzie mu zbyt dobrze. Ten zespół wciąż boryka się z problemem, którym jest wąska kadra - gdyby nie to, to nie wiemy jak potoczyły by się losy tej drużyny, a tak na ten moment ma ona tylko trzy punkty w swoim dorobku. Dlatego też faworytem jest tutaj KroosDe, które zajmuje 4 miejsce w lidze i idzie mu bardzo przyzwoicie. Drużyna Michała Wytrykusa ma szansę powalczyć o miejsce na podium i nie sądzę żeby pozwoliła sobie oddać mecz z ligowym outsiderem. Jeśli zagrają na swoim poziomie to wywiozą z tej potyczki komplet punktów.

Progresso Radzymin (7) – Fil-Pol (5) (TYP WIKTORA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

W ostatnim starciu zmierzy się ekipa z Radzymina, która po dwóch ostatnich porażkach zapewne będzie chciała zgarnąć trzy punkty z drużyną, w której mam przyjemność grać, czyli Fil-Polem. Pewne jest że będzie to dla nas bardzo ciężki mecz, aczkolwiek nie możemy pozwolić sobie na porażkę, jeżeli chcemy utrzymać się w górnej części tabeli. Liczę na to, że uda nam się podtrzymać passę dobrych spotkań i wywieziemy z Zielonki komplet oczek!

Komentarze użytkowników: