fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Puchar Ligi znowu w grze! Znamy grupy!

7 lutego 2020, 15:38  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zaczynają się ferie, a my zaczynamy Puchar Ligi! Czy Fil-Polowi uda się obronić wywalczone przed rokiem trofeum?

Zaczynamy standardowo, aby nie było żadnych wątpliwości - NIE BYŁO żadnego losowania grup. Stawki układaliśmy według Waszych próśb (a wiadomo, że są ferie, więc chcieliśmy zmaksymalizować obecność najlepszego składu w Waszych zespołach), a do tego staraliśmy się by ich poziom był wyrównany. Jeśli ktoś nie gra w terminie, który nam podawał - to musicie nam wierzyć, że NIC więcej nie dało się zrobić. Takich przypadków może być 1-2 - wszystkim jednak dogodzić nie byliśmy w stanie. Nie wykluczamy, że być może zajdą jeszcze minimalne zmiany w samym układzie spotkań. Ale to wyłącznie kosmetyka.

Grupy są różne - jedne teoretycznie łatwiejsze, inne być może już określacie mianem tych "śmierci". Lecz pamiętajcie - to są tylko 10-minutowe spotkania - tutaj może się zdarzyć wszystko. Są przypadki, gdzie w jednej grupie pojawili się dwaj pierwszoligowcy, lecz przy 8 grupach i 10 drużynach z elity - inaczej się nie dało. Apelujemy o to, by nie odbierać sobie szans zawczasu! "Puchar rządzi się swoimi prawami" i stąd może się wydawać, że niektóre stawki będą bardzo silne, a wcale tak być nie musi, bo niektórzy potraktują go bardzo ulgowo. Wiemy to z doświadczenia.

Ważna informacja jest taka, że w zawodach nie weźmie udziału Ostropol. Ta ekipa ma swoje problemy i nie chce ryzykować brakiem składu. Dlatego w jej miejsce wskoczy zespół Dream Team z Nowego Dworu Mazowieckiego. Wg naszych informacji, jedna z lepszych drużyn w tamtych rejonach. 

Dokładny podział oraz szczegółową rozpiskę znajdziecie w module górnym Puchar Ligi -> TERMINARZ. Przypominamy, że do kolejnej rundy przejdą po dwie najlepsze drużyny z każdej stawki. Później nastąpi faza play-off, gdzie przegrywający odpadnie. Ten etap rozgrywek zostanie rozegrany 17 lutego, w poniedziałek od 21:00! To jedyny termin, jaki z wielu względów mogliśmy Wam zaproponować. Ale ponieważ chcemy całą tę fazę stransmitować, a poniedziałek od wielu tygodni cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, to chyba nie jest to takie złe rozwiązanie. Natomiast wiadomo - pewnie nie wszystkim ten dzień pasuje, ale raz trzeba się dopasować. 

Tak jak informowaliśmy już wcześniej - na Puchar Ligi można bez żadnych konsekwencji dopisać 2-3 zawodników. Oczywiście dopisanie ich nie oznacza, że będą mogli zagrać w lidze - to dwie zupełnie inne sprawy. Możliwość dopisania istnieje wyłącznie przed pierwszym meczem fazy grupowej. Czyli jeśli nawet nie skorzystacie z tej opcji, a potem przed fazą play-off nagle się obudzicie, że jednak ktoś by się przydał z zewnątrz - nie pomożemy. Pomyślcie o tym odpowiednio wcześniej.

Jak co roku będziemy wybierali najlepszego strzelca Pucharu, zawodnika oraz bramkarza. Wszystkie nagrody zostaną wręczone na uroczystym zakończeniu rozgrywek. Jeśli chodzi o nagrody drużynowe - za 1 miejsce Puchar, medale oraz udział w kolejnej edycji NLH za połowę wpisowego, natomiast za 2 miejsce pamiątkowy puchar. Spotkanie o trzecie miejsce - podobnie jak w poprzednich latach - nie będzie rozgrywane.

Ważna informacja - nie będzie oddzielnych szatni na Pucharze! W jednej przebieralni mogą się znajdować przynajmniej dwie, lub więcej ekip. Weźcie to pod uwagę i ewentualne cenne rzeczy zabierajcie ze sobą.

Kilka słów o regulaminie. W dziale Puchar Ligi jest odpowiednia zakładka, gdzie możecie przeczytać co wolno a czego nie wolno na rozgrywkach pucharowych. Ten regulamin jest zaczerpnięty z NLH CUP, ale tak naprawdę w niczym nie różni się on od turnieju, który zawsze robimy w listopadzie. Jeśli coś będzie dla Was niejasne lub wydaje Wam się, że czegoś tam brakuje - czekamy na kontakt.

Jak zwykle w trakcie rozgrywania grup, warto odwiedzać dział LIVESCORE. Będziemy tam uzupełniali wyniki na bieżąco, więc jeśli tylko sędzia zakończy mecz, rezultat zostanie natychmiast wprowadzony. Livescore nie będzie aktywny w fazie play-off z racji transmisji.

UWAGA! Jeśli dojdzie do sytuacji, że jakiś zespół dzień przed lub tego samego dnia, w którym ma rozgrywać swoje mecze odwoła swój udział w Pucharze, wyciągniemy surowe konsekwencje. Nie nakazujemy gry w tych zmaganiach i spokojnie możemy znaleźć sobie kilka zespołów spoza ligi, które chętnie się poruszają. By jednak dać im szansę uczestnictwa, musimy je poinformować z odpowiednim wyprzedzeniem. Zespół który nie pojawi się na Pucharze - nie zagra w kolejnej edycji tych rozgrywek! Musimy nawzajem szanować siebie i czas innych.

W razie jakichkolwiek pytań - piszcie. Wszystkim życzymy powodzenia i do zobaczenia od poniedziałku!

Komentarze użytkowników: