fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybraliśmy najlepszych graczy 8.kolejki!

9 lutego 2020, 18:52  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Mamy jeszcze do rozdania kilka nagród, które jak co tydzień trafiają do zawodników, którzy dokonali czegoś ponad stan. Przed Wami kolejne cztery nazwiska, których właściciele swoją piłkarską postawą przekonali nas, że to im należą się największe słowa uznania. 

Ponieważ zbliża się koniec sezonu i praktycznie co chwilę mamy spotkania zespołów z górnych połówek tabeli, to nie dziwcie się, że właśnie tam szukamy MVP. Gdy faworyci wygrywają z outsiderami, to nie zaprzątamy sobie tym głowy, ale jeżeli dochodzi do starcia gigantów, to tam kierujemy swoją uwagę w poszukiwaniu najlepszego zawodnika tygodnia. To tak tytułem wstępu, bo czas przejść do sedna!

najlepszym zawodnikiem 8.kolejki I ligi został... FILIP GÓRAL! Ostropol po pierwszej połowie meczu z KroosDe Team był jedną nogą w drugiej lidze. Przegrywał 2:5 i z perspektywy trybun nie zapowiadało się na zwrot akcji. Ale wtedy w rolę lotnego bramkarza wcielił się Filip i wszystko wywróciło się o 180 stopni. Zespół ze Stanisławowa wpierw dogonił, a potem przegonił rywali, których każda akcja przechodziła przez tego właśnie gracza. Bez niego ten comeback nie byłby możliwy - co było widoczne zwłaszcza, gdy na chwilę w tej roli zastąpił go inny zawodnik. Wystarczyło jedno złe podanie i rywal zdobył bramkę. Dlatego mimo dużego zmęczenia, Filip musiał wrócić na plac. Resztę już znacie.

8 kolejka I liga

najlepszym zawodnikiem 8.kolejki II ligi został... DANIEL SULICH! Hit zaplecza elity nie zawiódł. Z tego całego grona graczy, którzy dali tutaj z siebie wszystko, niełatwo było wybrać MVP. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zawodnika, dla którego to pierwszy sezon w NLH, a który od razu zaczął odgrywać tak znaczącą rolę w ekipie Vaveosport. Jego bramka i asysta oraz bardzo dobra gra przyczyniły się do sukcesu nad Fioletowymi i były też zwieńczeniem jego równej formy przez cały sezon. Dobrych graczy poznaje się zresztą po ważnych spotkaniach, a po starciu z AGD Marking, to kolejny mecz, w którym Daniel jest jedną z najważniejszych postaci. Gratulujemy!

8 kolejka 2 liga

- najlepszym zawodnikiem 8.kolejki III ligi został... PIOTREK JANKOWSKI! Tutaj wybór nie mógł być inny. Nie Patryk Czajka i nie Paweł Madej byli najjaśniejszymi postaciami spotkania Tony z Burgerami. Być może uwaga obrońców skierowana na ten duet pozwoliła rozwinąć się innym uczestnikom tego widowiska, z czego skorzystał właśnie Piotrek. Kąsał on rywali strzałami z dystansu, dwa znalazły metę w siatce, do tego ładna asysta i miano najbardziej wartościowego gracza nie tylko szlagieru, ale i całej serii. Brawo!

8 kolejka 3 liga

- najlepszym zawodnikiem 8.kolejki IV ligi został... BARTEK BAJKOWSKI! Tego gracza wybieramy po raz drugi w tym sezonie, no ale nie pozostawił nam wyjścia. Kapitalny występ przeciwko Las Vegas, co gol to bardziej efektowny od poprzedniego, łącznie trzy trafienia przeciwko viceliderowi zmagań i asysta. Czego chcieć więcej?

8 kolejka 4 liga

Oczywiście dla wszystkich najlepszych zawodników przygotowaliśmy nagrody! W tym sezonie gracze mają do wyboru: voucher na zestaw burger + frytki do Krowa i Kurczak Grill Bar (mieszczącym się niedaleko hali), voucher do restauracji Cubana na 50 zł oraz podwójne zaproszenie do Kina Helios w Galerii Wołomin na dowolny seans. Nagrody są łącznie cztery, bo na każdą kolejkę mamy przygotowane dwa vouchery do Krowy i Kurczaka. Hierarchia jest taka, że najpierw wybiera najlepszy gracz pierwszej ligi, a później kolejnych poziomów, z kolei MVP czwartej ligi musi się zadowolić tym, co zostanie. W sprawie odbioru nagród prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku Nocnej Ligi lub mailowo.

Wszystkim pozostałym wybranym również serdecznie gratulujemy! W profilach indywidualnych już pojawiła się informacja, że znalazło się dla Was miejsce w TOP 5. A ostatnie notowanie nastąpi po dziewiątej kolejce.

Komentarze użytkowników: