fot. © www.planarstudio.pl

Puchar Ligi - ważne!

10 lutego 2020, 13:41  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Żeby uniknąć pytań oraz wątpliwości dotyczących startującego dziś Pucharu Ligi, mamy dla Was kilka ważnych wiadomości. Niby o wszystkim już pisaliśmy, ale nie zaszkodzi powtórzyć.

1. Dopisywanie zawodników jest możliwe tylko PRZED pierwszym meczem. Czyli przychodzicie do stolika, mówicie kto z zawodników niebędących w kadrze ligowej dołącza do Was na czas Pucharu i wtedy sprawę uznajemy za załatwioną. Po pierwszym meczu i każdym kolejnym będzie na to za późno.

2. Nowym zawodnikom przypomnijcie, że nie ma możliwości gry w butach z inną podeszwą niż płaska.

3. Dopuszcza się transfery na czas Pucharu z jednej drużyny do drugiej. Nie ma jednak możliwości, by jeden zawodnik wystąpił w dwóch ekipach. Transfer nie jest również możliwy, jeśli nie został zasygnalizowany przed pierwszym meczem grupowym.

4. Szatnie na Pucharze są wspólne - nikt nie dostanie kluczyka.

5. Mecze grupowe nie są nagrywane. Transmitowana będzie jedynie faza play-off.

6. Zastrzegamy sobie prawo nie brania pod uwagę bramek zdobytych z ostatnią drużyną w grupie! Chodzi oczywiście o klasyfikację strzelców i próbę uniknięcia sytuacji, gdzie w jednym meczu ktoś "załatwia" sobie strzelecką koronę. 

7. Nie będzie prowadzona klasyfikacja asystentów.

8. Jeśli chodzi o kary, to są one identyczne jak w lidze - żółta kartka (2 minuty), czerwona (5 minut). W sytuacji drugiej żółtej kartki, dana drużyna gra przez 5 minut w osłabieniu, a po stracie bramki nie może uzupełnić składu. Czerwona kartka oznacza automatyczną dyskwalifikację na kolejne spotkanie, podobnie jak skolekcjonowanie 3 żółtych.

9. Rozpiska meczów będzie wywieszona na drzwiach przy wejściu na halę. Czyli od razu po wejściu na parkiet po lewej stronie.

10. W przypadku oczekiwania na mecz na trybunach, bardzo prosimy byście schodząc nie stawali na plastikowych krzesełkach!

11. Wyniki na żywo będziemy aktualizowali TUTAJ.

W razie innych wątpliwości czy niejasności, czekamy na kontakt!

Komentarze użytkowników: