fot. © www.planarstudio.pl

Wybierz najładniejszą bramkę stycznia!

11 lutego 2020, 12:42  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Mylił się ten kto myślał, że w trakcie Pucharu Ligi nic się w rozgrywkach nie dzieje. Przed Wami chociażby ważny wybór kto zdobył najpiękniejszego gola w kolejkach 4-6.

Zaczynamy klasycznie od przypomnienia zasad. Przede wszystkim głosować można tylko na Facebooku NLH - a dokładnie w artykule TUTAJ. Należy po prostu polubić imię i nazwisko strzelca najładniejszego gola, które znajduje się w komentarzu. Za polubienie uznaje się również inną ikonkę emocji (serce, śmiech, etc), w związku z czym jedna osoba może oddać kilka głosów naraz. Łącznie macie aż sześć bramek do wyboru - niektóre wybrane przez nas, a niektóre podesłane przez Was samych.

Wśród nominowanych są:

1. Dawid Jeznach (Bud-Mar Słupno)

2. Mateusz Gawłowski (AS Marcova)

3. Łukasz Mietlicki (HandyMan)

4. Patryk Ryński (N-BUD Zielonka)

5. Michał Nowaczyński (Tuba Juniors)

6. Karol Szulim (Ormed Zielonka)

Łącznie do walki o bramkę sezonu trafią trzy gole - z grudnia, stycznia i lutego. Jednego finalistę już mamy - Kamila Melchera. Poszukujemy jeszcze dwóch. Dla tego, który okaże się autorem najbardziej spektakularnej bramki trzynastej edycji będzie oczywiście nagroda i statuetka.

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w czwartek, 13 lutego o godzinie 20:00! A już wkrótce wybierzemy najładniejszą interwencję oraz pudło stycznia.

Komentarze użytkowników: