fot. © Mikołaj Szczepanowski

W Wieściach i WWL24 o ósmej kolejce

13 lutego 2020, 12:59  |  Kategoria: Prasa  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Minęło trochę czasu od ostatniego przeglądu "prasy". Ale kto kupił ostatnie Wieści lub regularnie czyta WWL24, to na pewno był z artykułami dotyczącymi NLH na bieżąco.

Ponieważ my preferujemy elektroniczne wydanie Wieści Podwarszawskich, to właśnie dziś zerknęliśmy do e-kiosku by sprawdzić, czy znalazło się tam coś o przedostatniej kolejce Nocnej Ligi. I jak zwykle się nie zawiedliśmy - sporo treści o naszych rozgrywkach, gdzie oprócz podsumowania tego, co działo się w poprzednim tygodniu, znajdziecie również nasze wybory do piątki kolejki. Jest więc co poczytać.

Jeśli chcecie przeczytać tekst w bardziej przejrzystej formie, kliknijcie na poniższy obrazek prawym przyciskiem myszki i wybierzcie opcję "otwórz grafikę w nowej karcie".

Wiesci 8 kolejka

Już od dwóch edycji materiały o NLH pojawiają się również na jednym z najbardziej popularnych serwisów internetowych, traktujących o tym co dzieje się w powiecie wołomińskim, czyli WWL24. Relację z ósmej kolejki znajdziecie TUTAJ. Oczywiście zachęcamy do polubienia profilu WWL24 na Facebooku - TUTAJ.

Komentarze użytkowników: