fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Ruszamy z kolejnym projektem - ligą szóstek!

21 lutego 2020, 09:58  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Kto się nie rozwija, ten się zwija. My też chcemy zrobić kolejny krok i do bazy profesjonalnie organizowanych rozgrywek dorzucić kolejny tytuł – ligę szóstek!

Nocna Liga to nasz eksportowy produkt. Na naprawdę wysoki poziom udało się także wznieść ligę ósemek czyli Futboligę, która ma swoją arenę na Stadionie Miejskim przy Dziennikarskiej. W ostatnich tygodniach skończyły się tam prace związane z położeniem nowej nawierzchni i rundę wiosenną rozegramy na jeszcze pachnącej nowością sztucznej trawie. Nie możemy się doczekać tej chwili, pewnie podobnie jak wielu czytających te słowa.

Skąd więc pomysł na kolejny projekt? Chcemy spróbować czegoś nowego. Trudno powiedzieć, jak nam to wszystko wyjdzie, aczkolwiek jesteśmy zdeterminowani, by dać fajną rozrywkę fanom piłki sześcioosobowej. Nasz plan zakłada start zmagań 22 lub 29 marca, a obiektem docelowym będzie orlik w Woli Rasztowskiej. Czemu tam? Nie będziemy ukrywać, że w okolicy widzimy duży potencjał zespołów! Do Woli jest naprawdę dobry dojazd trasą S8, a sam orlik jest w dobrym stanie (to jeden z najmłodszych tego typu obiektów w okolicy). Mamy sporo entuzjazmu, nie brakuje nam wiedzy i doświadczenia. Chcemy dołożyć do tego niezwykle nowoczesny serwis internetowy (z wieloma funkcjonalnościam i statystykami, również takimi jakich nie ma ani w NLH ani w Futbolidze) i wierzymy, że to wszystko wystarczy, by część z Was przekonać do udziału. Na początek chcemy zrobić ligę 10-drużynową, z zastrzeżeniem, że nie mogą w niej występować zawodnicy zrzeszeni (ewentualnie jeden – tutaj wszystko zależy od ustaleń z drużynami). To ma być typowo niedzielna liga, a więc bez niepotrzebnych nerwów, przerośniętych ego i osób, które po całym tygodniu pracy będą chciały wylewać swoją życiową żółć na sędziów czy przeciwników.

Jeśli chodzi o wpisowe, czy też inne atrakcje, które oferujemy – więcej szczegółów wkrótce. Kto jednak nas zna i wie, w jaki sposób działamy, może być pewny, że to będą rozgrywki interesujące i na które będziecie czekali od niedzieli do niedzieli. Warunkiem jest uzbieranie wspomnianych 10 zespołów. Dziewięć kolejek na początek, to idealna liczba, by pokazać co potrafimy i by zapewnić Wam fajną zabawę przez blisko trzy miesiące. Pierwsze wstępne zgłoszenia już mamy i to co fajne – zgłaszają się drużyny, które bardzo lubimy. Oby tak dalej!

Będziemy BARDZO wdzięczni, jeśli nasz post na Facebooku, który traktuje o tej informacji, a który jest TUTAJ polubicie lub nawet udostępnicie. Nic Was to nie kosztuje, a pozwoli nam dotrzeć do osób, którym chcemy dać trochę fanu. A może wśród Was są tacy? Zachęcamy do kontaktu mailowego robert@nocnaligahalowa.pl lub telefonicznego 501-162-400.

Komentarze użytkowników: